Yeni Warwick Build'i nasıl olmalı?

Sweashy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: A520M Pro
PSU:EVEREST Dusk Peak 600W
CPU: Ryzen 5 5500
GPU: RTX 4060 8 GB
RAM: 16 GB 3200 MHz
DEPOLAMA:512 GB M.2 SSD
MONİTÖR:Gamebooster 2516FF 165 Hz Benq 60 Hz
Arkadaşlar merhaba bugünlerde top Lane'de ve Jungle'da çok sık Warwick oynuyorum ve neden hazır S13'te gelmişken Full ap veya yarı ap Warwick denemeyeyim ki diye düşündüm. Ancak tek bir sıkıntı var o da item ve rün bilgimin yetersiz kalması. İşte bu konuda bana.
Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba bugünlerde top Lane'de ve Jungle'da çok sık Warwick oynuyorum ve neden hazır S13'te gelmişken Full ap veya yarı ap Warwick denemeyeyim ki diye düşündüm. Ancak tek bir sıkıntı var o da item ve rün bilgimin yetersiz kalması. İşte bu konuda bana.
Yardım edebilecek var mı?
AP kasacaksan sadece AP arttıran değil de hem AP hem de can veren ve seni tanklaştıran itemlar alabilirsin. Eğer uğraşmamak istiyorsan hazır AP buildlerine de bakabilirsin.

ADC oynayan biri olarak sana yardim etmem etik değil. Aç kurt gibi peşimde koşuyorlar :D İşin şakası bir yana bulamazsan Mobafire bakabilirsin.
Sizin de işiniz zor hocam 😅 sağolun bı göz atarım

AP kasacaksan sadece AP arttıran değil de hem AP hem de can veren ve seni tanklaştıran itemlar alabilirsin. Eğer uğraşmamak istiyorsan hazır AP buildlerine de bakabilirsin.

Sağolun birde bildiğiniz hem AP hem can veren itemler varsa söyleyebilir misiniz? Ve son olarak rün ne yapmalıyım? Eski sezonlarda bır kara hasat gördüm ama?

Sağolun birde bildiğiniz hem AP hem can veren itemler varsa söyleyebilir misiniz? Ve son olarak rün ne yapmalıyım? Eski sezonlarda bır kara hasat gördüm ama?
Gölgealev, Liandry'nin Istırabı, Uğursuz Koruma, Hepbuz, Gece Tırpanı, Vadiyaran. Aklıma gelen bunlar ama daha fazla ap ve seni tanklaştıran itemlar var. Oyun artık eskisi gibi zor değil yani dükkan size gereğinden fazlaca yardımcı oluyor zaten. Eşyalar sekmesinden hem ap hem de tank itemlarına bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı