Yeni Wi-Fi ağı nasıl oluşturulur?

Sidepie

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit GTX 1650 OC
Ryzen 3 3100
Gigabyte B450M S2H
8GB 3200mhz cl16 Neoforza RAM
Merhaba 100Mbps fiber internetim ve ZTE Zxhn H3600 fiber modemim olmasına rağmen hemen yan odada internet çekmiyor. Bende 2 Wi-Fi ağı oluşturmaya karar verdim biri 5GHz diğeri 2.4GHz olmak üzere. Bunu nasıl yapabilirim ve sizce neden internetim çekmiyor? (tüm kanallar en yüksek seviyede).

Merhaba 100Mbps fiber internetim ve ZTE Zxhn H3600 fiber modemim olmasına rağmen hemen yan odada internet çekmiyor. Bende 2 Wi-Fi ağı oluşturmaya karar verdim biri 5GHz diğeri 2.4GHz olmak üzere. Bunu nasıl yapabilirim ve sizce neden internetim çekmiyor? (tüm kanallar en yüksek seviyede).

Modem arayüzünden yapmanız gerekiyor Wifi menüsünden. Ancak 5 Ghz bandı modemden çok uzağa ulaşmaz, modeme daha yakın olduğunuzda kullanmak daha mantıklı. 2.4 Ghz biraz daha uzun mesafeye ulaşır (doğal olarak modemden uzaklaştıkça hızı da azalır).

Yan odanızda internet hiç mi çekmiyor çok az mı çekiyor?

Evet ama nasıl?

Şu videoda anlatmışlar buna bakarak yapmayı dener misiniz önce?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda anlatmışlar buna bakarak yapmayı dener misiniz önce?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler videoda anlatmıyordu ama yorumlarından nasıl yapmam gerektiğini buldum. Umarım bu bağlantı problemimi çözer.

Geri
Yukarı