Yeni Windows 8 PC'de hard diskin %100 kullanımı ve ışığın sönmemesi

TheFeaR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba oncelikle bu konu bu sitede var ama denilen herseyi yaptim yine sonuc alamadim. Bir tek ssd takamadim oncelikle bu sorun yeni olustu w8.1 de. Sabit disk isgim hic sonmuyor. Gorev yoneticisinde disk % 100. Baska hardisk te taktim yine olmadi. Kendi harddiskini baska pc de denedim hicbir sıkıntı yok. Lutfen yardim edin. Pc yi yeni aldim. 1 ay oldu simdi bu sorun cikti 1 aydir normaldi.
Yanlis yere actiysam ozur dilerim simdiden cok tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak kasa temizliği yapın. Oturduğun yerde deniz var mı? Varsa yakın mısınız? Yakınsanız RAM slotlarını silgiyle hafifçe temizleyin. Eğer deniz yoksa; SATA kablonuzu değiştirmeyi deneyin. Yine olmazsa sıfırdan bir format atın. Düzelmezse eğer; Allaha havale edin :D

Acaba hardiskin bağlandığı yerde mi hata var? Çünkü h97m-plus anakartında 6gb/s diye bişeyler yazıyor. User guide da bilgi almadan değiştirmek istemiyorum bozulur diye. Sata_1 yazana takılı hardisk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı