Yeni Windows'a nasıl Ethernet Driver'ı kurulur?

PCI\VEN_1969&DEV_10A1&SUBSYS_85871043&REV_10 Ethernet driverinin indirme linkini bulamadım da hep saçma sapan reklamlı sitelere atıyor indiremedim yardımcı olabilecek var mıı?

PCI\VEN_1969&DEV_10A1&SUBSYS_85871043&REV_10 Ethernet driverinin indirme linkini bulamadım da hep saçma sapan reklamlı sitelere atıyor indiremedim yardımcı olabilecek var mıı?
Aşağıdaki sürücüyü deneyebilirsin. Sürücü Microsoft'un resmi sitesi olan Update Catalog'dan alındı. Güvenilir yani.
1- Linke tıklayarak dosyayı indir.

2- Masaüstünde bir klasör oluştur. Adı önemli değil.

3- İndirdiğin .cab uzantılı arşiv dosyasını herhangi bir arşiv yöneticisi (WinRAR, WinZIP, 7-Zip vs.) ile aç.

4- Arşivin içerisindeki tüm dosyaları masaüstünde oluşturduğun klasörün içerisine at.

5- Aygıt yöneticisine girip donanım kimliğini attığın aygıta sağ tıkla ve şu yolu izle: "Sürücüyü güncelleştir > Bilgisayarımdaki sürücülere göz at > Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver > Disketi Var...".

6- "Disketi Var..." dedikten sonra "Gözat... butonuna tıklayıp masaüstündeki klasörün içerisindeki netl1c63x86.inf isimli dosyayı seçerek "Aç" butonuna tıkla.

7- Son olarak da "Sonraki" butonuna tıklayıp kurulumu başlat. Kurulum birkaç saniye sürecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı