Yeni Xbox Series S 1TB, 14 bin TL'ye alınır mı?

lecolasever

Femtopat
Daha fazla  
Değmez hocam. 1 TB olması gerçekten çok iyi ama fiyat farkına değmez. Onun yerine SSD veya HDD alınabilir.

HDD ve SSD sadece depolama amacı ile kullanılabilir. Yeni nesil oyunları çalıştıramaz. 512 GB modeli alacaksanız bunu göz önünde bulundurun.

İkinci el düşünürseniz Series X veya PS5 alabilirsiniz.

Yukarıdaki arkadaşın dediğine katılıyorum ama hangi çözünürlükte oynadığınız önemli eğer 1080p oynuyorsanız alabilirsiniz eğer 2K veya 4K çözünürlükte oynuyorsanız 2. el PS5 veya Series X düşünebilirsiniz.

Series X'i 1tb + 1tb ek sıradan bir sata ssd ile kullanıyorum. Her oyunu 2. ssd'den açmıyor. Çoğunlukla depolamaya yarıyor. Yeni nesil x|s ibaresi olan oyunların büyük bir kısmını ek ssd'de açmaz. Bunu göz önünde bulundurarak alın. Benim fikrim 1tb olması güzel ama onun bile yetersiz geldiği olacak. Aradaki fiyat farkı çok fazla değilse tercih edilebilir. Aradaki fiyat farkına atıyorum 3-4 tane 1tb ssd alınabiliyorsa değemez.

1080p mi oynuyorsunuz.

Aynen 1080p oynuyorum.

Series X'i 1TB + 1TB ek sıradan bir SATA SSD ile kullanıyorum. Her oyunu 2. SSD'den açmıyor. Çoğunlukla depolamaya yarıyor. Yeni nesil x|s ibaresi olan oyunların büyük bir kısmını ek SSD'de açmaz. Bunu göz önünde bulundurarak alın. Benim fikrim 1TB olması güzel ama onun bile yetersiz geldiği olacak. Aradaki fiyat farkı çok fazla değilse tercih edilebilir. Aradaki fiyat farkına atıyorum 3-4 tane 1TB SSD alınabiliyorsa değemez.

Yukarıdaki arkadaşın dediğine katılıyorum ama hangi çözünürlükte oynadığınız önemli eğer 1080p oynuyorsanız alabilirsiniz eğer 2K veya 4K çözünürlükte oynuyorsanız 2. el PS5 veya Series X düşünebilirsiniz.

Değmez hocam. 1 TB olması gerçekten çok iyi ama fiyat farkına değmez. Onun yerine SSD veya HDD alınabilir.

HDD ve SSD sadece depolama amacı ile kullanılabilir. Yeni nesil oyunları çalıştıramaz. 512 GB modeli alacaksanız bunu göz önünde bulundurun.

İkinci el düşünürseniz Series X veya PS5 alabilirsiniz.

Depolama alanı açısından iyi, konsol isteyen birisiyseniz alabilirsiniz ama farka değmez.

Tamamdır, cevaplarınız için teşekkürler.

Hocam o zaman önerim 512 GB'lik versiyonu alıp SSD takmanız çünkü paylaştığınız ürün ithalatçı garantili (güvenilir değil bence) ve fiyatı çok uçuk çok daha iyi performans veren yeni nesil konsallardan birini 2. el alabilirsiniz o fiyata.

Tamamdır, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı