Yeni yapılan binaya altyapı hemen nasıl sağlandı?

coko35

Kilopat
Merhaba. 20 yıllık binaya 4 yıldır altyapı gelmesini bekliyorum. Binamız cadde üzerinde caddedeki neredeyse tüm binalarda altyapı var. Tek tük 1 2 tanesinde yok onlar da yeni bina zaten fakat bizimki 20 yıllık. Karşımızdaki arsa boştu oraya inşaat yapıldı biteli birkaç ay oldu. Geçtiğimiz hafta kazı yaptıklarını gördüm fakat kazıyı yapanlar Telekom ekibi değildi ondan eminim. Normal elektrikçi gibi tipleri vardı. Binaya kablo çektiler kabinin yakınlarından. Dün Telekom saha ekibi geldi ellerinde modemle binaya girdiklerini gördüm belli ki bağlantı yapacaklar. Nasıl oluyor arkadaşlar bilen birisi varsa bana izah edebilir mi? Ye kürküm ye mevzusu mu yoksa? CİMER'e şikayette bulundum.

Yeni binaların fiber altyapısı hazır çekilmiş oluyor genelde. 2 yıl önce taşındığımız sıfır binada daireye kadar fiber vardı. Ye kürküm ye meselesi değil yani.

Yeni binaların fiber altyapısı hazır çekilmiş oluyor genelde. 2 yıl önce taşındığımız sıfır binada daireye kadar fiber vardı. Ye kürküm ye meselesi değil yani.

Müstakil ev ağabey. Altyapısı yapılmadı hiç inşaat yapılırken. Yani ben görmedim. Çektikleri kabloyuda yüzeysel çektiler belli bir mesafe kazıp sonra dışarıdan binaya soktular.

Müstakil ev ağabey. Altyapısı yapılmadı hiç inşaat yapılırken. Yani ben görmedim. Çektikleri kabloyuda yüzeysel çektiler belli bir mesafe kazıp sonra dışarıdan binaya soktular.

Demek istediğim ben bunca zamandır uğraşıyorum bir çivi bile çaktıramadım bunlara. Nasıl olduda adam internet sahibi oldu hemen. Yıllarca port yok diye oyaladılar beni.

Demek istediğim ben bunca zamandır uğraşıyorum bir çivi bile çaktıramadım bunlara. Nasıl olduda adam internet sahibi oldu hemen. Yıllarca port yok diye oyaladılar beni.
Müstakil ev ise dediğinde haklısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı