Yeni yıla Tv programları izleyerek girmek

Aslında son saniyeye kadar her şey güzeldi, klasik çerezler alınmıştı babamla birlikteydim evet sadece babam. Güldür güldür show'u izlerken bir anda 10'dan geriye doğru saymaya başladı havai fişek seslerinide duymaya başladım o anda tek düşündüğüm benimle birlikte bu sesleri duyan diğer insanlar sevgilileriyle, arkadaşlarıyla güzel şeyler yaşıyor ama ben önceden kaydedilmiş bir TV programını izliyorum, bazen kendime diyorum ki dostum cidden acınacak haldesin.

Sıradan bir gün takmayın bu kadar bütün gün çalışmaktan yorulmuş akşam 9 10 da yatağa düşen insanlar var bu ülkede, sağlığıma kavuşayım diye en acı tedavilere katlananlar var hepsinden fenası ölmüş babasının anasının hasretini, yetimliğini çekenler var. Sahip olduklarına şükret en azından bak baban yanında .

Neden böyle bir düşünceye kapıldınız? Acınacak ne var bunda? 2019'a girince hayatınızın diğer günlerinden farklı ne olmasını bekliyordunuz? Hayatınızı monotonluk ve sıradanlıktan kurtarın. Her gün size en güzel gün olarak gelecektir. Bir kedi sahiplenin, size dostluk etsin. Kitap okuyun, bilim yapın inanın bana zevk alacağınız çok şey olacaktır. 18 yaşındayım ama iyi kötü her duyguyu tattım sanırım. Dibe batmayı da zirve de olmayı da tattım kendimce. Ve zevk aldığınız şeyleri yapınca hayat o kadar güzel geliyor ki insana! Şu sıralar hayattan zevk alan biri değilim malum üniversite sınavı. Ve mutluluk bence aranması gereken bir şey değil. O sizi bulacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı