Yeni Yıldan Beklentiniz

Devasa bir degisim gerekiyor ama bu sabirla ve oldukca yavas gelismeli burda ebeveynlerin cocuklarini egitimide en onemli konu. Eger bu gelisme hizlandirilmaya calisilirsa cehaletin eyleme gecmesi olayi olur ki bu felaket. Toplumsal kurallar cok yavas ve kavrayarak gelistirilmeli.

Dinin yok edilmesi degil insan ile tanrisi arasinda olmasi gereken mahremiyetle surdurulmesi.

Haklısınız. Ben dinin siyasete karıştırılmasına karşıyım. Şu an Diyanet İşleri ne ayrılan bütçe o kadar fazla ki TSK nın bile bütçesi daha az. Böyle olmamalı işte. Diyanet e neden bu kadar bütçe ayrıldı? Ne yapıyorlar ki diyanette?

Not: Konu sapmaya başladı. Uçurumdan uçmadan düzeltelim:D

İstediğim şey Amerika nın çökmesi ama nerede... Neden derseniz uzun uzun konuşulur ama siyasete vermek istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amacım siyaset değil.

Güldürdün hocam ya:D Vay be, başka bir şey demiyorum.

Haklısınız. Ben dinin siyasete karıştırılmasına karşıyım. Şu an Diyanet İşleri ne ayrılan bütçe o kadar fazla ki TSK nın bile bütçesi daha az. Böyle olmamalı işte. Diyanet e neden bu kadar bütçe ayrıldı? Ne yapıyorlar ki diyanette?

Not: Konu sapmaya başladı. Uçurumdan uçmadan düzeltelim:D

İstediğim şey Amerika nın çökmesi ama nerede... Neden derseniz uzun uzun konuşulur ama siyasete vermek istemiyorum.

Güldürdün hocam ya:D Vay be, başka bir şey demiyorum.
Bu adam şuan başbakan haberin olsun. Diyanet'e ayrılan bütçe Teknolojiden fazla. Kanıtı da videoda mevcut.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı