Çözüldü Yeniden başlatma sonrası SrtTrail.txt hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Boot Manager zarar gördüyse olması mümkün. Windows kurulum USB'si ile başlangıç onarma yapmanız sorunu ortadan kaldıracaktır. Fakat benim tavsiyem temiz kurulum yapmanız zira çok saçma bir disk yapılandırması oluşturmuştu Windows sizin bilgisayarınızda. Yine de format yerine başlangıç onarma yaparak da sorunu çözebilirsiniz.
Bilgisayar açılmıyor ki test yapayım. Ve SSD kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu videoya bir bakabilir misiniz?

Boot Manager zarar gördüyse olması mümkün. Windows kurulum USB'si ile başlangıç onarma yapmanız sorunu ortadan kaldıracaktır. Fakat benim tavsiyem temiz kurulum yapmanız zira çok saçma bir disk yapılandırması oluşturmuştu Windows sizin bilgisayarınızda. Yine de format yerine başlangıç onarma yaparak da sorunu çözebilirsiniz.

Çözüm
Bilgisayarı yeniden başlatmam gerekti, ben de başlattım. Sonra bilgisayar otomatik onarıma girdi sonra SrtTrail.txt hatasını aldım. @Enes3078 dün yaptığımız olaydan olmuş olabilir mi?

Ben MSConfig'de işlemci ve RAM ayarlarıyla oynadığımda almıştım bu hatayı ve sistem hiçbir şekilde onaramamıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam bu videoya bir bakabilir misiniz?

Bunu denemiştim.

O zaman bir tane Windows kurulu bir USB vardı, onun ile başlangıç onarma yapayım.

Bilgisayar açıldı, @Enes3078 hocama teşekkür ediyorum. Aslında normal otomatik onarma yaptım onda olmamıştı. Şaşırtıcı.

Son düzenleme:
Hocam konuyu biraz hortlattım ama, bu dediğiniz Windows kurulum USB'si nedir, nasıl yapılır? Tam olarak bi' açıklama şansınız var mıdır?

Hocam konuyu biraz hortlattım ama, bu dediğiniz Windows kurulum USB'si nedir, nasıl yapılır? Tam olarak bi' açıklama şansınız var mıdır?

Elbette, aşağıdaki videodan gerekli kurulum adımlarını görüntüleyebilirsiniz:

Geri
Yukarı