Çözüldü Yeniden başlatma sonrası "cihazınız bir sorunla karşılaştı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SalihBD

Centipat
Daha fazla  
Epic'ten Witcher 3 indirdim ama oyunu açmak için bir kurulum daha yaptırdı, bir yazılım falan sanırım. Ondan sonra oyuna tıkladım ama açılmadı. Ben de bilgisayarı kapatıp açmaya karar verdim çünkü Windows'ta birkaç indirme yapmıştım ve bilgisayatın yeniden başlatılmasını bekliyolardı. Bilgisayarı yeniden başlat yaptım. Sonra BIOS erkanı açıldı ve güncellemeyi onaylayıp onaylamadığımı sordu. Ben de kabul ettim. Ardından cihazınız bir hatayla karlılaştı hatası almaya başladım. Bu hatayı nasıl çözebilirim?

Epic'ten Witcher 3 indirdim ama oyunu açmak için bir kurulum daha yaptırdı bir yazılım falan sanırım. Ondan sonra oyuna tıkladım ama açılmadı. Bende bilgisayarı kapatıp açmaya karar verdim çünkü Windows'ta birkaç indirme yapmıştım ve bilgisayatın yeniden başlatılmasını bekliyolardı. Bilgisayarı yeniden başlat yaptım sonra BIOS erkanı açıldı ve güncellemeyi onaylayıp onaylamadığımı sordu. Bende kabul ettim. Ardından cihazınız bir hatayla karlılaştı hatası almaya başladım. Bu hatayı nasıl çözebilirim?

Bir şey daha var PC'yi kurarken VMD'yi kapatmıştım SSD görmediği için, yeniden açılmış. Bununla alakası olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız hata BIOS hatası mı yoksa Windows hatası mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklınızda bulunsun PC kurtarma moduna girdiğinde sorun gider - gelişmiş seçenekler başlangıç onarmaya girin oradan hataları tarayacaktır.

Aklınızda bulunsun PC kurtarma moduna girdiğinde sorun gider - gelişmiş seçenekler başlangıç onarmaya girin oradan hataları tarayacaktır.
Birçok kez onları denedim ama fayda etmediler. Benim pc deki sorun VDM yi tekrar bios güncellemesinden sonra açmasıymış çünkü VDM açık olunca depolama birimini görmüyor.

Geri
Yukarı