Yenilenmiş DS4 alınır mı?

tahademir

Hectopat
Daha fazla  
DS4 sifirlari DualSense ile ayni fiyat. İkinci elde 600'den asagi yok. Yenilenmis 320 TL'ye buldum. Alınır mı? Ne kadar dayanir?

Yenilenmiş derken orijinal Sony DualShock'un yenilenmişi mi hocam çünkü o fiyatlarda hep çakma oluyor da, link bırakabilir misiniz

Yenilenmiş derken orijinal Sony DualShock'un yenilenmişi mi hocam çünkü o fiyatlarda hep çakma oluyor da, link bırakabilir misiniz

Hocam onlar yenilenmiş değil. Konu çok açılmaya başladı hemen video çekiyorum.

Hocam baktım da incelediğim kadarıyla çakma ürün kutu şeklinden vs. , bir de satıcının yorumlarında ürünün bozuk olduğunu söyleyenler var

Bu fiyata orijinal Sony olmasının mümkünatı yok hocam. Temiz ikinci el 600'e bulabilirsiniz.

Ne peki hocam? Digerlerine gore neden ucuz?
Hocam saf kaçma o hatta aynısı var video yükleniyor paylaşacağım burada.

Buyrun hocam. Erken atacaktım ama soru sordum diye alakasız mesaj uyarısı aldım sağolsunlar sürekli takip ediyorlar bisi NFS korsan konusu açmayalım diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam saf kaçma o hatta aynısı var video yükleniyor paylaşacağım burada.

Buyrun hocam. Erken atacaktım ama soru sordum diye alakasız mesaj uyarısı aldım sağolsunlar sürekli takip ediyorlar bisi NFS korsan konusu açmayalım diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam telif gelmiş neden bilmiyorum bir yerde müzik var diye bende kaldırdım şu an müsait değilim ses sistemi kapalı şekilde yapacağım dış sesler ve ps birleşince müzik algıladı sanırsam. Normalde kaldırmadım ama eskiden ihtar yedim gizlide mazi videoları var riske atmak istemedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı