Yenilenmiş HDD alınır mı?

Ben de hdd seçme aşamasındayım, WD için oldukça kaliteli diyorlar, seagate barracuda için de. Hangisini seçeceğimi şaşırdım ama WD seçeceğim sanırım. 230 tl ye bulunabiliyor. Bir de bu ürünler firma garantili. Yani WD TÜRKİYE garantili ürün mü tercih edilmeli firma garantili mi? Wd kaç yıl garanti veriyor Blue serisine?

Ben de hdd seçme aşamasındayım, WD için oldukça kaliteli diyorlar, seagate barracuda için de. Hangisini seçeceğimi şaşırdım ama WD seçeceğim sanırım. 230 tl ye bulunabiliyor. Bir de bu ürünler firma garantili. Yani WD TÜRKİYE garantili ürün mü tercih edilmeli firma garantili mi? Wd kaç yıl garanti veriyor Blue serisine?
Bir istatistik görmüştüm verilerde en az bozulma oranı WD Harddisklerde bulunuyor diye. Ne kadar doğrudur bilemem ama bu tarz verilere bakabilirsiniz. İkisini de seçseniz memnun kalırsınız. HDD olarak en kaliteli ilk 5 markanın içindedir iki marka da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı