Yenilenmiş iPhone 12 Mini değişen bileşenleri sorun açar mı?

Dresza

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Teknosa'dan 18 bin liraya uygun yenilenmiş 12 Mini aldım. Gelen ürünün değişenler kağıdında ekran ve kasa değiştiği yazıyor, baktım cihazın Face ID ve True Tone özelliği çalışıyor. Ben çok anlamıyorum ama orijinal takılmazsa bu özellikler çalışmaz deniyor yani orijinal mi takılmıştır sizce? Bir de pil sağlığı %100 gözüküyor pil orijinal midir sizce çünkü bundan önce alıp iade ettiğim iPhone'da pil değiştiği için parça bilinmiyor uyarısı veriyordu. Bunda öyle bir uyarı yok ve pil sağlığını gösteriyor yani o da orijinal mi? Yani kısacası bir sorun yok ama bu değişenler ileride başıma sorun açar mı kullanmalı mıyım yoksa iade edeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Teknosa'dan 18 bin liraya uygun yenilenmiş 12 Mini aldım. Gelen ürünün değişenler kağıdında ekran ve kasa değiştiği yazıyor, baktım cihazın Face ID ve True Tone özelliği çalışıyor. Ben çok anlamıyorum ama orijinal takılmazsa bu özellikler çalışmaz deniyor yani orijinal mi takılmıştır sizce? Bir de pil sağlığı %100 gözüküyor pil orijinal midir sizce çünkü bundan önce alıp iade ettiğim IPhone'da pil değiştiği için parça bilinmiyor uyarısı veriyordu. Bunda öyle bir uyarı yok ve pil sağlığını gösteriyor yani o da orijinal mi? Yani kısacası bir sorun yok ama bu değişenler ileride başıma sorun açar mı kullanmalı mıyım yoksa iade edeyim mi?

Hocam aslında almadan önce bilincinde olup sormanız gereken soruları aldıktan sonra sormuşsunuz. Yenilenmiş cihaz alıyorsunuz ve oluşabilecek bütün olumsuzluklara ihtimal verilmesi gerekiyor.
Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Hocam aslında almadan önce bilincinde olup sormanız gereken soruları aldıktan sonra sormuşsunuz. Yenilenmiş cihaz alıyorsunuz ve oluşabilecek bütün olumsuzluklara ihtimal verilmesi gerekiyor.
Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.
Hocam soruyoruz ama satıcılar cevap vermiyor ki klasik cevaplar verip geçiyorlar ancak eline geçince anlıyorsun ne olduğunu

Yeni konular

Geri
Yukarı