Yenilenmiş iPhone 6S Plus almak mantıklı mı?

Selam.
Bundan 1 ay kadar öncesine yenilenmiş iPhone 6S Plus aldım 2500₺'ye 16 GB EasyCep'ten.
Fakat konuştuğum herkes diyor işte o kadar para verilir mi vs.
cihazı almakla hata mı yaptım?

2 ay önce bataryası bittik kasa durumu orta düzey iPhone 6S Plus 2000 TL'ye sattım bir de sizinkisi yenilenmiş yani memnun kalirsiniz bence.

O paraya alacağınız hangi cihaz uzun ömürlü olacak ki sanki? Özellikle günlük kullanayım, oyun oynamayayım diyorsanız pişman olacağınız bir tercih değil. Yenilenmiş cihazlarda en az 1 yıllık garanti de oluyor yanlış hatırlamıyorsam.

Batarya konusunda zayıf. Kamera konusunda zayıf.

Hocam zaten telefonu çok evde kullanan birisi değilim WhatsApp Instagram vs sosyal medya araçları yüklü ve konusmak icin kullanıyorum baska bir şey icin kullanmıyorum kamera olayına geleceksek kamerayla da cok isim yok Instagram'a post, story vs paylaşmiyorum ki paylassam bile kamerasi abartilacak duzeyde kötü değil batarya konusu dediğim gibi cihazı cok kullanmadıgım icin 1 ila 1,5 günü çıkartıyor bu da bana yetiyor.

O paraya alacağınız hangi cihaz uzun ömürlü olacak ki sanki? Özellikle günlük kullanayım, oyun oynamayayım diyorsanız pişman olacağınız bir tercih değil. Yenilenmiş cihazlarda en az 1 yıllık garanti de oluyor yanlış hatırlamıyorsam.

Gunluk oyle takilmak icin hocam oyun vs telefonda oynamiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı