Yenilenmiş iPhone SE (2. nesil) almak mantıklı mı?

Jr.heisenberg

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, öncelikle yenilenmiş telefon alma vs. yorumlar atmayınız. En kötü iade hakkım var ve her zaman da kötü bir telefon geleceğini düşünmüyorum. Ayrıca 12 taksit ile almak istediğimi belirtmek istiyorum.

Asıl sorum iPhone SE'nin 0 fiyatı 15-19k aralığında gezerken yenilenmiş fiyatları 7.5-8k civarında geziyor. Sizce mantıklı mı almak? Bana çok uygun geliyor açıkçası. Ayrıca iPhone SE 2. nesil ile iPhone 8 arasında çok bir fark mı?

Merakla yanıtlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim...

Bende var yenilenmiş SE 2020, aldıktan 1 ay sonra açılmamaya başladı servise gönderdim yapıp yolladılar fakat bu sefer arada kendine restart atıyor ve şarj olmuyordu. Şu an sıkıntısız kullanıyorum fakat bu yaşadıklarımdan sonra önermem kesinlikle.

Alınır. Teknoloji şans işi. O fiyatlarda onun kadar performmanslı çalışan ve kamerası süper olan bir telefon bulamazsın. Bataryası kötü sadece.

Herkese merhaba, öncelikle yenilenmiş telefon alma vs. yorumlar atmayınız. En kötü iade hakkım var ve her zaman da kötü bir telefon geleceğini düşünmüyorum. Ayrıca 12 taksit ile almak istediğimi belirtmek istiyorum.

Asıl sorum iPhone SE'nin 0 fiyatı 15-19k aralığında gezerken yenilenmiş fiyatları 7.5-8k civarında geziyor. Sizce mantıklı mı almak? Bana çok uygun geliyor açıkçası. Ayrıca iPhone SE 2. nesil ile iPhone 8 arasında çok bir fark mı?

Hocam alınmaz, ben 2020 zamanında 256 GB modelini sıfır olarak 6k gibi bir fiyata Turkcell Pasaj'tan almıştım. Çok çabuk şarjı bitiyor ve şarj olması baya sürüyor. Ahizesi bozuluyor. Alınmaz.

Hocam alınmaz, ben 2020 zamanında 256 GB modelini sıfır olarak 6k gibi bir fiyata Turkcell Pasaj'tan almıştım. Çok çabuk şarjı bitiyor ve şarj olması baya sürüyor. Ahizesi bozuluyor. Alınmaz.
Ben kullanıyorum yedek telefon olarak. Bataryası dışında çok iyi bir cihaz. Ahizesi falan da bozulmadı, hiç de ısınmıyor.

Yenilenmiş telefon alınmaz, 2. El alın.

Geri
Yukarı