Yenilenmiş iPhone alınır mı?

SnoopyX

Decapat
Daha fazla  
iPhone yenilenmiş telefon almayı düşünüyorum. Uygun fiyata geliyor. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de alınmaz.

Alınır. USA'da çok moda.

Amerika ile Türkiye bir mi? Amerika'da sahte ürünü orijinal diye satmazlar. Yenilenen ürün 0 gibi olur orijinalini veya daha iyisini takarlar, sertifikalı ürünler kullanırlar, garantisi vs vardır, Türkiye'de yenilenen ürün sahte ekran takarlar hiçbir garantisi yok, tamamen kandırmaca, orijinal veya OEM kullanılmaz.

Yenilenmiş telefon almanızı önermem. Tamir edilmiş, işlem görmüş cihaz gönderiliyor. Şansınız yaver ise çok nadir tertemiz bir cihaz elinize geçer. Sıfır telefon almanız daha sağlıklı ve uzun ömürlü olacaktır. Bütçeniz yetmiyor ise Android bir cihaz tercih edebilirsiniz. Malum iPhone fiyatları gerçekten çok yüksek.

Türkiye'de alınmaz.

Amerika ile Türkiye bir mi? Amerika'da sahte ürünü orijinal diye satmazlar. Yenilenen ürün 0 gibi olur orijinalini veya daha iyisini takarlar, sertifikalı ürünler kullanırlar, garantisi vs vardır, Türkiye'de yenilenen ürün sahte ekran takarlar hiçbir garantisi yok, tamamen kandırmaca, orijinal veya OEM kullanılmaz.
Yenilenmiş ürünleri Apple kendisi satıyor, uygun fiyata. Ama sokak kenarında, "...garantisi benim abi..." diyenlerden almayacaksın, akıllı olacaksın. Ya da alacaksan da Fiyat / Performans / Risk oranını iyi hesaplayacasksın.

Türkiye'de alınmaz.

Çok merak ediyorum, kaç defa yaşantınız boyunca ABD’de bulundunuz?

Soruya gelecek olursam eğer alacağınız yer güvenli ise alınmasında hiçbir sakınca yok, uygun fiyatlı olması takdirinde gayette alınır.

EasyCep ve SenaTech harici bir yerden almayın. SenaTech 2. tercihiniz olsun mümkünse. EasyCep daha güvenilir.

Geri
Yukarı