MSI GC20 V2 vs Pusat Clutch

cytgo0

Picopat
Daha fazla  
MSI GC20 V2 ve Pusat Clutch arasında kaldım.
8bit do gamepadlere baktım ancak gönderim süreleri aşırı uzun olması sebebiyle tercih etmiyorum.

F710 kolum sol joystick bozulduğu için Xbox 360 çakma kolu aldım pek beğenmedim.

8bit do gamepadlere baktım ancak gönderim süreleri aşırı uzun olması sebebiyle tercih etmiyorum.

F710 kolum sol joystick bozulduğu için Xbox 360 çakma kolu aldım pek beğenmedim.
İkisi arasından GC20 daha iyi ama acelen yoksa tahmini 15 günde geliyo 8 bitdo gamepadler. Beklediğine değer.

CL.

Clutch'ı sipariş ettim birkaç güne gelecek inşallah. Bir yakınımda vardı, ölü bölge problemi çok az rahatsız edecek düzeyde değildi o yüzden aldım.

Pusat Clutch'i deadzone performansindan oturu tavsiye etmiyorum. Ikisi arasindan GC20 V2 ama sahsen GC20 V2 de tercihim olmazdi.

Gc 20 V2 daha iyi ama kablosuz kol olursa süper olur gibi geliyor bana Bluetooth özelliği de çok iyi olur telefon için.

CL.

Clutch'ı sipariş ettim birkaç güne gelecek inşallah. Bir yakınımda vardı, ölü bölge problemi çok az rahatsız edecek düzeyde değildi o yüzden aldım.

Ölü bölge gerçekten rahatsız etmiyor değil mi?
Sanırım Monster'ı alacağım.

Gc 20 V2 daha iyi ama kablosuz kol olursa süper olur gibi geliyor bana Bluetooth özelliği de çok iyi olur telefon için.

Ölü bölge gerçekten rahatsız etmiyor değil mi?
Sanırım Monster'ı alacağım.

Eğer çok FPS oyunu oynuyorsanız hassas şekilde Sniper vesaire oynayacaksanız önermem fakat FIFA pes gibi oyunlar için pek problem teşkil edeceğini sanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dakika 17:25'i açıp izlersen testi görebilirsin.

@cytgo0 F710'dan memnun muydun? Eger memnunsan tekrar alabilirsin.

Ergonomik değil
Kolay bozuluyor.

Eğer çok FPS oyunu oynuyorsanız hassas şekilde Sniper vesaire oynayacaksanız önermem fakat FIFA pes gibi oyunlar için pek problem teşkil edeceğini sanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dakika 17:25'i açıp izlersen testi görebilirsin.

GTA 5 ve FIFA oynuyorum aktif olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı