Yenilenmiş iPhone alınır mı?

SubwofeN

Decapat
Daha fazla  
Yenilenmiş telefonları çok görüyorum ama orijinal ile arasındaki fiyat farkı biraz korkutuyor.
Ya iPhone 11 ya da iPhone XS Max alacağım ama yenilenmiş cihaz oldukları için ve fiyatları da orijinala göre düşük oldukları için bir sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplama telefonlar, içinde hangi parça kullanılmış ne işlem görmüş belli değil. Kısacası şans işi. Alıp uzun süre kullanan da var, direkt çöp olan telefon kullanıcıları da var.

Yenilenmiş telefonları çok görüyorum ama orijinal ile arasındaki fiyat farkı biraz korkutuyor.
Ya iPhone 11 ya da iPhone XS Max alacağım ama yenilenmiş cihaz oldukları için ve fiyatları da orijinala göre düşük oldukları için bir sorun olur mu?

Şöyle diyeyim bir firmadan 6 ay önce yenilenmiş iPhone 7 32 GB aldım.
Sıfırlanmış bir şekilde jelatinleriyle gelmişti ve kozmetik acıklamasındaki gibi hiçbir sorunu bulunmuyordu halende kullanıyorum güvenilir firmalardan yenilenmiş telefon aldığınız sürece bence bir sorun yaşamazsınız telefonların IMEI'lerine kadar yenilenmiş olduğunu işleniyor.

Bu biraz yenileyenin insafına kalmakta, alıp bakabilir ve resmi süreler içerisinde eğer olmaması gereken bir işlevsellik varsa iade edebilirsiniz ama kafanız rahat olsun diyemiyoruz maalesef.

Teknosa'da satılan yenilenmiş iPhone 11'i almayı düşünüyorum bende ama açıkçası tereddüt ediyorum biraz. Konuyu takipe aldım.

Son düzenleme:
İçindeki parçalar değiştiği için ne olacağı belli olmaz. Yenilenmiş değil 2.el temiz telefonlara bakınız.

Geri
Yukarı