Yenilenmiş Samsung HN-M320MBB hard disk alınır mı?

Bütçe
200

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar GTA 5 alacağım fakat SSD 250 GB SSD'ye kurmak istemiyorum o yüzden ucuza bir hard disk almak istiyorum. Böyle bir hard disk buldum:

Bunu alsam acaba sorun yaşar mıyım? Sizce alınır mı? 2 yıl garantisi ve 14 gün değişim süresi var GTA 5 oynamak için alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar GTA 5 alacağım fakat SSD 250 GB SSD'ye kurmak istemiyorum o yüzden ucuza bir hard disk almak istiyorum. Böyle bir hard disk buldum:

Bunu alsam acaba sorun yaşar mıyım? Sizce alınır mı? 2 yıl garantisi ve 14 gün değişim süresi var GTA 5 oynamak için alınır mı?

Alınmaz. Zaten oyun açılırken kanser olursunuz yavaşlıktan. Hem yenilenmiş hem de 5400RPM...
HDD'ler de her zaman sıfır alınmalıdır. (SSD'ler içinde geçerli.) (2. el tavsiye etmiyorum.)

Laptop HDD'leri %80 ihtimalle hep 5400 RPM olur ki bu oyunlar için pek iyi bir şey değil. Kaplamalar daha yavaş yüklenecektir. 2. el 3.5" boyutunda masaüstü HDD'si almanızı öneririm eğer sistem masaüstü ise. Laptop ise 7200 RPM'lik 2.5" disklere yönelin.

Bunu alsan daha iyi olur bence:

2, 5" lazım notebook için alacağım.
5400 RPM HDD hiçbir zaman alınmaz.

Diğerleri bütçemi çok aşıyor hard disk üstüne bir de GTA 5 alacağım o yüzden kararsız kaldım.

Diğerleri bütçemi çok aşıyor hard disk üstüne bir de GTA 5 alacağım o yüzden kararsız kaldım.
GTA 5'i 5400 RPM HDD'ye kurarsanız oyuna girmeniz çok zorlaşır ve bekleme ekranından sıkılırsınız, 7200 RPM HDD'ler bile yükleme ekranında tatmin etmezken 5400 RPM'den umut beklemek mantıklı değil. Yine de sizin için sorun olmayacaksa alabilirsiniz tabii ki.

Geri
Yukarı