Yenilenmiş Samsung S9'un ısınması normal midir?

zirve60

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
Samsung M21 telefonumun anakartı gitti. Bende yenilenmiş Samsung S9 aldım. Telefondan çok memnunum özellikle kamerasından ama telefon çok ısınıyor. Bu durum normal mi? Telefonda hoşuma gitti ama iade edeyim mi?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Samsung yetkili bayisinden aldım. Parçalar orijinali ile değişmiş.

Sosyal medyada gezerken bile ısınıyor. Video çekerken iki katı ısınıyor.
Easycep'ten arkadaşım almıştı böyle yüzde yüz garantiler emin konuşmalar vs 1 ay sonra telefon baseband arızası verdi. Sonuç olarak içinin açılıp baktığında 10 parçanın 6 sı yan sanayi parça çıktı.

EasyCep'ten arkadaşım almıştı böyle yüzde yüz garantiler emin konuşmalar vs 1 ay sonra telefon baseband arızası verdi. Sonuç olarak içinin açılıp baktığında 10 parçanın 6'sı yan sanayi parça çıktı.

Hocam taksitle aldık. Ne yapalım bütçe olsa da alsak. İkinci Ele'de ne kadar güvenebiliriz ki?

Hocam taksitle aldık. Ne yapalım bütçe olsa da alsak. İkinci Ele'de ne kadar güvenebiliriz ki?
Haklısın dostum ama artık yazılım diye bir şey var parçalar değişmiş mi? kaç sefer değişmiş vs her şeyi görebiliyorsun. Benim iphone 6'ım da ısınma sorunu vardı, bataryası öldüğü içinmiş değişince düzelmişti. Batarya sağlığın nedir? Kaç saat ekran süresi alıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı