S22 aşırı ısınması normal midir?

spec_haze

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
RX 6600
Gigabyte a320m-s2h
Corsair Vengeance 8x2 3000mhz
Yaklaşık 1 ay önce Teknosa'dan sıfır S22 aldım fakat telefon ilk aldığımdan beri çok ısınıyor. Oyun oynamayı geçtim düz arkada hiçbir şey açık değilken Instagram'da gezerken telefon elimde rahatsız edici ısıya geliyor. Ağır bir oyun açtığımda direk tutamayacak ısıya geliyor.
CPU Z ile ısıya bakmayı denedim ama sürekli değişiyor ve doğru göstermiyor gibi. Sizce normal midir yoksa teknik servise mi götürmeliyim?

Yaklaşık 1 ay önce Teknosa'dan sıfır S22 aldım fakat telefon ilk aldığımdan beri çok ısınıyor. Oyun oynamayı geçtim düz arkada hiçbir şey açık değilken Instagram'da gezerken telefon elimde rahatsız edici ısıya geliyor. Ağır bir oyun açtığımda direk tutamayacak ısıya geliyor.
CPU Z ile ısıya bakmayı denedim ama sürekli değişiyor ve doğru göstermiyor gibi. Sizce normal midir yoksa teknik servise mi götürmeliyim?
Ben de S21 FE modelinde benzer bir durum yaşıyorum. Sonra da acaba hava sıcak olduğu için mi böyle hissediyorum hissine kapılıyorum.

Sıkıntı değil. Yazın neredeyse her telefon ısınır. Soğutması önceki telefonlardan daha geliştirilmiş. Serin bir yerde çok ısınacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı