Yenilenmiş telefon alınır mı?

Bilmem. 5G bile var alette.

Allah için 5G var diye daha mı iyi oluyor. Sırf yüksek RAM, megapiksel falan fistan var diye bir telefon daha iyi olmaz. Xiaomi cihazlarda ciddi yazılım, sensör problemleri var. iPhone demek stabilite demektir. 4 bin TL verip stabil olmayan bir cihaz neden kullanayım?

Bu arada sormadan söyleyeyim Redmi Note 10 Pro kullanıyorum.

Mi serisinin amiral gemi olduğunu ve hangi parçalar ile üretildiğini biliyorum. Ben yazılım diyorum hocam. Yazılım.

Yazılım konusunda da bir sıkıntım olmadı şimdiye kadar, o yüzden yorum yapamayacağım. 5 yılda sadece 1 kere kilit ekranında bugda kaldı, yeniden başlattım düzeldi. Yorum yapamayacağım.
Instagram wp storyleri vs diyeceksiniz. O konuda da çözümüm videoları 12MP prores formatında paylaşmak, fotoğrafları ise WEBP olarak dönüştürdüğümde normal Android'e göre daha az bozulma oluyor.
Ha bence yine de MI11 ile paylaşılan resim iPhone 8'den bile iyidir ama yine de siz bilirsiniz hocam.

mi serisi farklı parçalar ile üretiliyor.
Alakası yok. Bu her model için geçerli değil. Genel olarak Mi serisi elbette daha iyi ama söz konusu Mi 11 Lite ve Note 10 Pro olduysa bu cihazlar benzer nitelikte. Yongalar aynı.

Batarya olarak Note 10 Pro daha iyi. Kamera ve ekran olarak ise Mi 11 Lite biraz daha iyi.

Tamamdır, bence cevabımı vermiş bulundum.
Sıfır cihaz anladım ben. Sıfır cihazlarda 4000 TL'ye Iphone 7 modelinden iyisi yok ama söz konusu ikinci el oldu mu haklısın.

kameraları birinin Sony diğerinin Samsung, içerisindeki entegreler, PCB kalitesi, ekran kalitesi, kasa kalitesi vs. Çok fazla değişken var.
Sony ve Samsung olması önemli değil bu modeller için kamera farkı az. İkisinde de Samsung sensör var ayrıca. İki markada iyi sensör üretiyor. Pek çok Redmi ve Mi serisinde de aynı sensör kullanıyor. Örneğin Samsung HM2 gibi. Mi 11 Lite biraz daha iyi ama fark çok az. Ekran konusunda da her iki modelde de AMOLED ekran, burada da Mi 11 Lite biraz daha iyi ama fark büyük değil. PCB kalitesi de Redmi'nin kötü değil. İki seri farklı segment kullanıcılara hitap eden modeller.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı