Yenilenmiş telefon alınır mı?

DarkeDemon

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam. Öğrenciyim mecbur ülke kurundan 0 telefon almak hayal oldu bir tane yenilenmiş "b kalite" telefon buldum b kalıte derken ne demek? Yani ekran vs orijinal değil yan sanayi ürün mü?

Şimdiden teşekkür ederim.

Genellikle yan sanayi ürün olur hangi model bilmiyorum eski model telefonlarda zaten mecburen yan sanayi kullanlıyor. Yeni telefonlarda ise bu durum bir tık daha farklı eğer telefonun kendisinde kozmetik olarak ya da fonksiyon olarak bir hatası yok ise ya A kalite ya da durumu mükemmel, çok iyi denir. Örneğin kasası az çizik olan telefonların genellikle kasası değiştirilmez. Arka kamerası çalışmıyorsa, parmak izi okuyucusu çalışmıyorsa o tarz problemleri olan telefonlar firmaya satılıp hataları giderilip tekrardan satışa sunulur.

Herkese selam. Öğrenciyim mecbur ülke kurundan 0 telefon almak hayal oldu bir tane yenilenmiş "b kalite" telefon buldum b kalıte derken ne demek? Yani ekran vs orijinal değil yan sanayi ürün mü?

Şimdiden teşekkür ederim.
Evet yan sanayi ürünler ve kalitesiz malzeme kalitesi. Bütçe önerirseniz güzel telefon öneririz.

Evet yan sanayi ürünler ve kalitesiz malzeme kalitesi. Bütçe önerirseniz güzel telefon öneririz.

4000TL ama alacağım site Teknosa olduğu için güvenim var. Ebeveynlerim 2. el almamamı istiyorlar bende isterim tabii ki ama mecbur bu fiyata 0 telefon yok olsa bile özellikleri kötü o yüzden mecburi yenilenmiş telefon bakıyorum.

Link aşağıda.

4000TL ama alacağım site Teknosa olduğu için güvenim var. Ebeveynlerim 2. el almamamı istiyorlar bende isterim tabii ki ama mecbur bu fiyata 0 telefon yok olsa bile özellikleri kötü o yüzden mecburi yenilenmiş telefon bakıyorum.

Link aşağıda.

Site Teknosa ama satıcı Teknosa değil, satıcı HB BİLİŞİM adında yenilenmiş telefon bir satıcı. Bende easycep adlı yenilenmiş telefon firmasından Samsung Galaxy S9+ aldım. Eğer sadece yenilenmiş telefon bakıyorsanız EasyCep'ten alın.

Site Teknosa ama satıcı Teknosa değil, satıcı HB BİLİŞİM adında yenilenmiş telefon bir satıcı. Bende EasyCep adlı yenilenmiş telefon firmasından Samsung Galaxy S9+ aldım. Eğer sadece yenilenmiş telefon bakıyorsanız EasyCep'ten alın.

Bizde Teknosa arada yani aracı olduğu için buradan almayı düşündüm bu telefon fiyatına değer mi? Çünkü sahibinden'dekilere pek güvenim olmuyor.

Bizde Teknosa arada yani aracı olduğu için buradan almayı düşündüm bu telefon fiyatına değer mi? Çünkü sahibinden'dekilere pek güvenim olmuyor.
4 bin çok hocam. Onun yerine Samsung Galaxy S8+ , S9+ gibi telefonlara bakın memnun eder.

4 bin çok hocam. Onun yerine Samsung Galaxy S8+, S9+ gibi telefonlara bakın memnun eder.

S9+ arkadaşımda vardı PUBG'de vs çok çabuk ısınıyordu ve o yüzdende pili hızlı düşüyordu. O yüzden pek Android taraflı değilim. Bu telefon 3250 TL olduğu için fiyatını hak ederse alacağım.

Geri
Yukarı