Yenilenmiş telefon almak için site önerisi

Hocam haklarında bayağı şikayet var. Kararsızım.

Hocam ne zaman almıştınız kaç gündür kullanıyor?
Dostum şikayetvara bakıp buna bayağı şikayet gelmiş güvenilmez diye düşünme. Ona bakarsan Apple'a da binlerce şikayet gelmiş. Çevremde birkaç kişi Easycep'ten aldı, sorun yaşamadılar. Ama yine de telefoncuları gezerek sağlam bir 2. el de çekebilirsin

Hocam öncelikle ilk kez sizi böyle bir konuda görmek beni duygulandırdı, yenilenmiş telefon içinde orijinal parça kullanmadıkları için ben şahsen tavsiye etmiyorum ve fiyatları çok da makul değil. Yani örneğin yenilenmiş S20 FE 10k civarında, piyasada o fiyatlara garantili tertemiz ikinci el cihazlarda var. Benzer bütçede garantili tamir görmemiş ikinci el cihazlara bakmanız daha makul olur.

Hocam merhaba evet DGS harici konularda açılabiliyormuş :D
Konuya gelecek olursam çevremdeki telefonculara güvenmiyorum ama EasyCep'de güvenli gelmiyor kararsızım hocam.

Paramla rezil olmak istiyorum diyorsan doğru yoldasın.
2. El ilan sitelerine bakın ve özellikle kullanıcıdan ve elden yüz yüze alışveriş yapın.

Bu tür firmaların telefonlara ne tür işlemlerin yaptıkları belli değil yapılan işlemleri eksik söyleyebiliyorlar veya saklayabiliyorlar.

Bu tür firmalar ucuz alıp pahalı satarlar. Sen ben kimse elindeki sağlam cihazını ucuza satmaz. Sitelerde ilana koyar. Yani gerçek anlamda değişensiz işlemsiz sağlam telefona dek gelmez zor ve şans faktörü kesinlikle vardır.

:)

ADDB5677-EE95-4C31-8839-D78041509091.jpeg

64541CE8-B45D-4241-9BCE-1E7D3BBE0A31.jpeg

Son düzenleme:
Paramla rezil olmak istiyorum diyorsan doğru yoldasın.
2. el ilan sitelerine bakın ve özellikle kullanıcıdan ve elden yüz yüze alışveriş yapın.

Bu tür firmaların telefonlar ne tür işlemler yaptıkları belli değil yapılan işlemleri eksik söyleyebiliyorlar veya saklayabiliyorlar.

Hocam o zaman para biriktirip SE 3.nesil alacağım.

Geri
Yukarı