Yerel Disk C'den D'ye alan aktarma

• Konuyu başlatan xxbaxx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 3B
X

xxbaxx

Ziyaretçi
Merhaba, arkadaşlar 700 gb yakın hardiskm mevcut leptop kullanıyorum. D diskim dolu önemli verilerim. Mevcut. c: diskinde boş alan var. İhtiyaç duymuyorum istediğim GB'yi nasıl d ye aktarıcam kolay bir şekilde program felan anlamıyorum. Riske girmek istemiyorum kolayca şekilde ne yababilirim tecrübeli arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten c diski 48gb 26gb boş alan kalmış Windowsun stabil çalışması için c yi daha fazla küçültmemeni tavsiye ederim. D diskinden gereksiz verileri temizle daha iyi yaparsın.

D diskimde gereksiz veriler yok. Hepsi önemli verilerim. Diğer pc de c diskim 16 gb - 1 gb boş hiçbirşey yüklemiyorum sistemde bir sorun yok tıkır tıkır çalışıyor yalnız bu pcde ilk baştan yabsaydım windows 10 zaten 14 gb onun için d diskime birşeyler koyucam gb az olduğu için c den aktarıcam kolay bir yolu yokmu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı