Yerel yeniden yükleme virüsleri temizler mi?

• Konuyu başlatan axioo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 470

axioo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda virüs olmasından süphelendiğim için format attım. Bu formatı bilgisayarın kendisinden yerel yeniden yükleme kullanarak yaptım trojan virüsünü temizler mi yoksa USB'den mi format atmak gerekir?

Windows Defender trojan uyarısı verdi korktuğum icin hemen format attım en fazla 10 dakika çalıştı bilgisayar. Malwarebytes kesin çözüm müdür? Kusura bakmayın bu arada çok rahatsız ettim ama çok korktum.

Rica ederim ne demek. Windows Defender bazen yanlışlıkla bu tarz uyarılar verebiliyor. Bu uyarıdan sonra kendisi dosyayı size açtırmamış ve büyük ihtimal karantinaya alıp silmiştir.

Yinede içinizi rahatlatmak isterseniz MalwareBytes programını ücretsiz bir şekilde indirip kurduktan sonra tam tarama yapın extradan birşey çıkarsa program onlarıda temizler.

Rica ederim ne demek. Windows Defender bazen yanlışlıkla bu tarz uyarılar verebiliyor. Bu uyarıdan sonra kendisi dosyayı size açtırmamış ve büyük ihtimal karantinaya alıp silmiştir.

Yine de içinizi rahatlatmak isterseniz Malwarebytes programını ücretsiz bir şekilde indirip kurduktan sonra tam tarama yapın extradan bir şey çıkarsa program onları da temizler.

Çok teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı