Çözüldü Yerelde açılan Minecraft sunucusuna nasıl girilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam indirdim açıldı ancak servera giremiyorum, IP falan gözükmüyor. Nasıl yapacağız?
Kanka eğer arkadaşlarınla falan oynayacaksan hiç server.jar ile server açmaya uğraşma. Bu modu indir dünya oluşturunca yerel ağda paylaş'a bas sana ip veriyor o ip ile arkadaşların dünyana katılabiliyor.
Hocam indirdim açıldı ancak servera giremiyorum, IP falan gözükmüyor. Nasıl yapacağız?
Kanka eğer arkadaşlarınla falan oynayacaksan hiç server.jar ile server açmaya uğraşma. Bu modu indir dünya oluşturunca yerel ağda paylaş'a bas sana ip veriyor o ip ile arkadaşların dünyana katılabiliyor.

Çözüm
Kanka eğer arkadaşlarınla falan oynayacaksan hiç server. Jar ile server açmaya uğraşma. Bu modu indir dünya oluşturunca yerel ağda paylaş'a bas sana IP veriyor o IP ile arkadaşların dünyana katılabiliyor.

Hocam serverım hep açık kalsın istiyorum normalde serverım var.O yüzden sordum.Birde bazı arkadaşlarda hep açık server var on u nası yapcaz

Geri
Yukarı