Yerli arabamızı alır mısınız?

200.000 TL Yüksek bir fiyat bütçemin el vereceği kadar olursa eğer alırım. Yeter ki artık bu vatan'da bir şeyler yapılabilsin.

İlk model olduğu için fiyatı biraz yüksek olacak, sonuçta o kadar Ar-GE masrafının bir şekilde çıkarılması gerekiyor. Alma konusuna gelince, eğer kabul edilebilir bir menzil sunacaksa ( kabul edilebilirden kastım bir şarjla en az 400-450 km) ve bütçem el veriyorsa kesinlikle alırım.

Bence 200 bin TL şuan ki piyasa koşulları için gayet iyi o paraya Passat alıcağıma hem yerli hemde elektrikli bir araç almak bence çok daha mantıklı. Yakıt masrafı çok az olucağından dolayı o segmenteki her araçtan uzun vadede mantıklı. Tabi iç mekan kalitesi ve konforuda önemli ben rakiplerine yakın olduğunu düşünerek bunu yazıyorum. İnşallah yakın zamanda piyasaya sürülür ve kendini kanıtlayan bir araç olur. Belki yurt dışınada satılır ve Tesla model 3 e güzel bir rakip olur.

Bence 200 bin TL şuan ki piyasa koşulları için gayet iyi o paraya Passat alıcağıma hem yerli hemde elektrikli bir araç almak bence çok daha mantıklı. Yakıt masrafı çok az olucağından dolayı o segmenteki her araçtan uzun vadede mantıklı. Tabi iç mekan kalitesi ve konforuda önemli ben rakiplerine yakın olduğunu düşünerek bunu yazıyorum. İnşallah yakın zamanda piyasaya sürülür ve kendini kanıtlayan bir araç olur. Belki yurt dışınada satılır ve Tesla model 3 e güzel bir rakip olur.
Model 3'e karşı iyi bir rakip olabilme şansı var. Avrupada Model 3'ler Amerikadakilere göre pahalıya satılıyor ve bu insanları biraz düşündürüyor. Burada devreye girebilir aslında. Yeter ki bir an önce bitip güzel bir araba olarak piyasaya çıksın.

Alırım. Zaten daha ucuz olmasını beklemiyordum. Bu iş riskli bir iş, yarım yamalak yapılacak bir iş değil bunu bilerek girdiler zaten işin içine. Ellerine yüzlerine bulaştırma şansları bana kalırsa yok. İnşallah üretim artar, satışlar yükselir ve fiyat biraz daha iner de herkes mutlu olur. :)

Bu arabanın bu kadar pahalı olmasının sebebi kesin bir tanede devlete almamızdır. Devlet bunu ucuz yapıp herkese aldırıp "Komunistliğe"adım atabiliriz. Kendi arabamızı kullanarak.
Mercedes-Benz 2016 alırım.
C200d
İyi bir avukat olup "KLAS" bir araba alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı