Yerli aşının ismini beğendiniz mi?

Biraz daha uğraşılıp pazarlamada ilerlenebilirdi.

Beğenmedim ayrıca türklerin düzgün bir şey başaracağını sanmıyorum en iyi aşı BioNTech.

Ağzımı açmak istemiyorum. Yaşın küçük, bir şeyde demek istemiyorum.

Ne dediğini önce kulağın sonra beynin anlasın.
Türkiye'de yaşıyorsan, git başka ülkeye. Senin kafadaki insanlarla zaten bir şey olacaksa da olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

İddaya girerim şu an bu yazıyı yazdığın klavyeyi yabancılar yaptı her şeyi yabancılar yapıyor bize de pamuk elleri cebe koymak kalıyor basit mantık. Ayrıca gerçekleri sindirmek bu kadar zor olmasa gerek.

BionTechi 2 Türk buldu ve türklerin düzgün bir şey başaracağını sanmayıp en iyi aşı Biontech diyorsun
(Türkiye olarak kasteddiysen katılıyorum)
Yani? Türkler buldu sonra? Türk değil artık onlar Alman! Almanya'nın eğitip büyüttüğü sayıp bir yerlere gelmesini sağlayan Almanya. Sadece Türk. Eğer ülken çok iyi olsaydı o iki "Türk" bu ülkede bulurdu aşıyı.

O aşıyı galiba türklerin ürettiğini bilmiyorsun
aşıyı olup olmayacağımı bilemiyorum şu anda.

Evet ama malzemeleri nereden aldılar yabancılardan her zamanki gibi klasik işte ayrıca BioNTech'i bir tane de yabancı adam buldu 2 Türk 1 yabancı ve bolca dışarıdan alınmış malzemeler vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…