Yerli aşının ismini beğendiniz mi?

Yani? Türkler buldu sonra? Türk değil artık onlar Alman! Almanya'nın eğitip büyüttüğü sayıp bir yerlere gelmesini sağlayan Almanya. Sadece Türk. Eğer ülken çok iyi olsaydı o iki "Türk" bu ülkede bulurdu aşıyı.
Almanya'da bulduğu için Alman olmuyor. Aziz Sancar da Amerikan mı o zaman ? Değil. Onlar Türk. Buna beyin göçü deniliyor. Bu saydığım isimler Türkiye de yaşasaydı emin olun ne aşıyı bulabilirlerdi ne de Nobel ödülü alabilirlerdi. Fakat bu dediklerim onların Türk olduğunu değiştirmez.
Evet ama malzemeleri nereden aldılar yabancılardan her zamanki gibi klasik işte ayrıca BioNTech'i bir tane de yabancı adam buldu 2 Türk 1 yabancı ve bolca dışarıdan alınmış malzemeler vs.
Hocam Türkiye de üretemezlerdi zaten bu bir gerçek. Çünkü ülkenin şu anki durumu inanılmaz kötü. Çok berbat. Bu şartlarda bulacaklarını sanmıyorum.

Almanya'da bulduğu için Alman olmuyor. Aziz Sancar da Amerikan mı o zaman ? Değil. Onlar Türk. Buna beyin göçü deniliyor. Bu saydığım isimler Türkiye de yaşasaydı emin olun ne aşıyı bulabilirlerdi ne de Nobel ödülü alabilirlerdi. Fakat bu dediklerim onların Türk olduğunu değiştirmez.
Yani? Söylemek istediğim şey Türk evet ancak ne oluyor? Başarı onların başarısı. O adamlar aşıyı bulmanın sevincini yaşarken sen burada aşıyı bulan adamın Türk olmasına seviniyorsun.

Almanya'da bulduğu için alman olmuyor. Aziz sancar da amerikan mı o zaman? Değil. Onlar Türk. Buna beyin göçü deniliyor. Bu saydığım isimler Türkiye de yaşasaydı emin olun ne aşıyı bulabilirlerdi ne de nobel ödülü alabilirlerdi. Fakat bu dediklerim onların Türk olduğunu değiştirmez.

Hocam Türkiye de üretemezlerdi zaten bu bir gerçek. Çünkü ülkenin şu anki durumu inanılmaz kötü. Çok berbat. Bu şartlarda bulacaklarını sanmıyorum.

Şey Almanya 1-0 önden başlamadı ilk başta herkesin durumu eşitti ama çalışan adam hakkettiği yeri alıyor ne derler bilirsin ekmeden biçemezsin.

Beğenmedim ayrıca türklerin düzgün bir şey başaracağını sanmıyorum en iyi aşı BioNTech.

Zerre bilgin yok kalkıp konuşuyor bizim bilge.
Ey zekası ile sosyali mest eden zaat:
-BioNTech'i yapan firma zaten Türk firması.
Seni sonsuza kadar göz ardı ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerli aşının ismini ben pek beğenemedim.
"Özgünlük her yerde her zaman her türlü olmalıdır. Resim yaparken de, aşının ismini koyarken de..."
---EndyMendy 15
Cidden aşırı bir şekilde Çin aşısına benziyor.

Geri
Yukarı