Yerli oyunumuz Erzurum

Sadece türklere kitlemeye çalışıyorlar sanırım. Erzurum ismiyle global bir satış bekliyorlarsa kahkaha atarım.

İsmini bırak oyunda cami olması demek oyuna bir kere din getirmiş. Bu oyunu hrıstiyanlar oynayamayacak mı oluyor yani? Bu sadece bir oyun, ayrıca oyunun müzikleri de bir o kadar berbat.

Katılıyorum bu arada, güzel olmayan bir oyuna sırf Türk diye destek vereceğim demek saçma oluyor. Oyuna 2 dakikada bir bağlama sesi, iki cami vs. koyarak sadece Türklere oynamak garip gibime geldi. Oyun cidden kötü.

Bu oyuna destek vermek yerine Mehmetçik Vakfı'na falan yardımcı olmak lazım, herkes 25 TL atsa güzel bir mebla bağışlanmış olur.
Memetçik vakfına giden paraların nereye aktığı belli değil.

+"Kardşm Kiliseyi kaldır Cami koy, ne oldu? Yerli işte"
- *Eleştiri gelir"
+ Oyunu oynanmamış, oynamayacak kişiler: "Kardşm köstek olma destek ol yaw"

Geçen ay oyuna çöp dedim diye linç yedim, hâlâ aynı fikirdeyim.

Evet 😀 Gameplay videolarından bir tanesinde öyle bir kısım vardı, bulabilirsem paylaşacağım.
Kuzey ışıklarıyla dalga geçmeyin, Erzurum Muş'un kuzeyinde kalıyor.

Long Dark oyun motoru Unity bunun ki sanırsam Unreal Engine oyun pek güzel gözükmüyor bir hayatta kalma oyununda olan temel mekanikleri kötü işlemişler yürüme koşma gibi grafik önemli değil bu oyun çöp bana göre kim ne derse desin umrum değil ileride oyunları tutacağını da sanmıyorum Long Dark kopyası bir oyun.

Yapıcı eleştiriler oyun geliştirir. Eğer kötü demekten başka yardımcı olacak bir düşünceniz yoksa boşa çaba sarf etmeyin.
Adam tek tek sorunları saymış işte, kötü deyip bırakmamış ki🙂

Bu oyuna destek vermek yerine Mehmetçik Vakfı'na falan yardımcı olmak lazım, herkes 25 TL atsa güzel bir mebla bağışlanmış olur.
Paraların devlete gittiği vakıflar yerine LÖSEV gibi yerlere bağışlamak daha mantıklı. 😁

Geri
Yukarı