Yerli teknoloji markası Casper resmi web sitesini yenilemiş

Excalibur'da indirim kovaladığım için sıksık ziyaret ettiğim Casper sitesini değiştirmiş.

Ürün inceleme videolarını da sitede toplamışlar. Ürünlerin görselleri de artmış. Her açıdan görsel koymaları iyi olmuş.

Sizce Casper'ın sitesi nasıl olmuş?

Dosya Ekleri

• Casper.jpg
    Casper.jpg
    131,3 KB · Görüntüleme: 264
  • Casper.jpg
    Casper.jpg
    131,3 KB · Görüntüleme: 244
  • casper 3.jpg
    casper 3.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 221
  • casper 22.jpg
    casper 22.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 245
Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu kişi kalitesiz yazıyor Casper hakkında ama bence öyle değil. Masaüstü bilgisayarım vardı Casper tam 12 sene kullandım sorunsuz.
Bu bir ölçek değil. 2070S gibi ekran kartları takılabilecek bütçeye gidip RX 580 koyuyorlar, işlemciyi gereğinden fazla koyuyorlar geri kalanı da marka parası.

Excalibur'da indirim kovaladığım için sıksık ziyaret ettiğim Casper sitesini değiştirmiş.

Ürün inceleme videolarını da sitede toplamışlar. Ürünlerin görselleri de artmış. Her açıdan görsel koymaları iyi olmuş.

Sizce Casper'ın sitesi nasıl olmuş?
Casper hakkında ki kötü yazılanlara istinaden yazayım. Geçen ay aldığım Casper excalibur monitörde ölü piksel çıktı. Servisle görüştüm gönderin lütfen dedi ve 1 hafta içinde bana sıfır kapalı kutu yeni ürün gönderdiler. Beğenmeyebilirsiniz ama haksızlık etmeyin. F/P ürünleri ve iyi servis hizmeti var.

Yeni konular

Geri
Yukarı