Yeşil Kundura güvenilir mi?

Blassen

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni bot almak için sitelere bakıyordum. Burada baktığım bot diğer sitelere göre bayağı indirimli geliyor. Güvenilir bir site mi? Hiç alışveriş yapan oldu mu? Bir de ürünleri orijinal midir?

Merhabalar, yeni bot almak için sitelere bakıyordum. Burada baktığım bot diğer sitelere göre bayağı indirimli geliyor. Güvenilir bir site mi? Hiç alışveriş yapan oldu mu? Bir de ürünleri orijinal midir?
Yeşil kundura, Türkiye'nin Caterpillar ve Halley Davidson dağıtıcı firmasidir. Kısacası zamanında o botları Türkiye'ye getiren köklü bir firmadır.

Yeşil Kundura hem kendi marka ayakkabıları ile hem de dağıtıcısı olduğu firmalar ile Türkiye'nin en kaliteli ayakkabı firmalarından biri. İstanbul Cevizlibağ'da kocaman bir mağazası var. Elbette güvenilir.

Güvenilir firmadır. Sigorta başlangıcımın olduğu firmadır aynı zamanda. Ayakkabıları da sağlamdır. Marka ayakkabı ve botların Türkiye üreticisidir.

Yorumları ile beni aydınlatan herkese teşekkürler siparişi verdim siparişin teslimatı hızı vb. konularda dönüş yapacağım.
Aldıktan 2 gün sonra sıkıntısız elime ulaştı. Aldığım bot çoğu kişi yorucu vs. diyor ama bugün denemek için gezdim bayağı ve hiç yorucu değil arkadaşlar haberiniz olsun. Harley-Davidson Rıcketson Erkek Bot | Yeşil Kundura

Son düzenleme:

Geri
Yukarı