Yeteneğimi nasıl paraya çevirebilirim?

kitty_assassin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Night City
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Herkese iyi forumlar. Uzun süredir After Effects, Photoshop kullanıyorum ve birçok üniversiteye e-spor logosu tasarladım ama hiç ücret almadım bazıları LoL'de rp ile ödeme yaptı bazıları tanıdıktı. Yaptığım işleri beğeniyorum ve üniversite okuduğumdan biraz para biriktirip aileme destek olmak istiyorum. Bu şekil bildiğiniz siteler var mı? Var ise sizce bu işten para kazanılır mı yani aktif bir platform mu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Fiverr.com sitesini bu gibi işler için çok beğeniyorum. İstersen bi' göz at.

Herkese iyi forumlar. Uzun süredir After Effects, Photoshop kullanıyorum ve birçok üniversiteye e-spor logosu tasarladım ama hiç ücret almadım bazıları LoL'de rp ile ödeme yaptı bazıları tanıdıktı. Yaptığım işleri beğeniyorum ve üniversite okuduğumdan biraz para biriktirip aileme destek olmak istiyorum. Bu şekil bildiğiniz siteler var mı? Var ise sizce bu işten para kazanılır mı yani aktif bir platform mu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Evet, para kazanılır. Yalnız size önerim sadece tasarımla kalmayın. Sektör şu an tehlikede benim açımdan. İsteğine göre objeler tasarlayan yapay zekalar ve saire. Bir kaç seneye tasarımcılara hiç iş kalmayacak gibi hissettiriyor. Dolayısıyla yanına yazılım öğrenirseniz en azından eşeğinizi sağlam kazığa bağlamış olursunuz. İyi geceler.

Evet, para kazanılır. Yalnız size önerim sadece tasarımla kalmayın. Sektör şu an tehlikede benim açımdan. İsteğine göre objeler tasarlayan yapay zekalar ve saire. Bir kaç seneye tasarımcılara hiç iş kalmayacak gibi hissettiriyor. Dolayısıyla yanına yazılım öğrenirseniz en azından eşeğinizi sağlam kazığa bağlamış olursunuz. İyi geceler.
İşimizi bitireceğine işimize katkısı olacaktır bence. Yardım ve zaman açısından. Sizin dedikleriniz çok uzak gelecek. Şu an bu tarz bir yapak zeka bir restoran için reklam hazırlayamaz. Daha var.

İşimizi bitireceğine işimize katkısı olacaktır bence. Yardım ve zaman açısından. Sizin dedikleriniz çok uzak gelecek. Şu an bu tarz bir yapak zeka bir restoran için reklam hazırlayamaz. Daha var.
Hocam bilmiyorum. Ben genel olarak paranoyak bi' insanım. Şu an zaten yardımcı olacağına herkes hemfikir gibi duruyor. Ama sizin de dediğiniz gibi işte, uzak gelecek çok tehlikeli.

Ama sizin de dediğiniz gibi işte, uzak gelecek çok tehlikeli.
Şahsen benim derdim değil. Ömrüme yetişmez. İlerisi düşünsün. Zaten her meslek çağa uydurmak zorunda ve değişiklik göstermek zorunda. Havadan çekimler için helikopterden kamera ile çekilirdi şimdi o meslek yerini drone pilotluğuna bıraktı. Meslek bitmez fakat şekillenir. Şimdinin derdi değil. Sırf bunun için bir insanın grafikerlikten vazgeçmesi saçma olur.

Doğru diyorsunuz. Bir yandan bilgisayar mühendisliği okuyorum kendimi Unity'de ve Yapay Zeka işlerinde de geliştiriyorum. Önümüzdeki yıllarda teknolojinin neler getireceği hiç belli olmuyor.

Geri
Yukarı