Yeter artık toksik kitle

Sadece siz değil bende öyle yaşıtlarımla oynamak istemiyorum. Yapacak bir şey yok. Acayip kaliteli bir yaş sınırı gelene kadar yaşayacaksınız bunu maalesef :(

Söylediklerinde karşısındaki kişiye kendisinin embesil olduğunu kanıtlamak için, başka amacı olamaz.
Benim 1 tane arkadaşım var onunla konuşmamın tek sebebi de tek arkadaşım olması. Ya tek başına Online oynayacaksın, yada Singleplayer takılıp rahatına bakacaksın. Ortası yok.

Benim 1 tane arkadaşım var onunla konuşmamın tek sebebi de tek arkadaşım olması. Ya tek başına Online oynayacaksın, ya da singleplayer takılıp rahatına bakacaksın. Ortası yok.

Benim öyle arkadaşımda yok işi düşünce ortaya çıkan arkadaşlar işte :). 4 pre n olmadan Online coinflip gibi ya iyi takım ya da kötü takım.

10 yaşındaki çocuklardan sanal ortamda ne beklerdin? Saygı duymalarını mı?
bunları söyleyenler csgo da özellikle 20 yaş üstü insanlar csgo da 16 altı belki 50 kişi ile karşılaştım 2 tanesi falan böyle söven tiplerdi gerisi 20 yaş üzeri kendisi yaş olarak büyük saydığı için önüne gelene emir verme küfretme eylemleri gösterir

Technopat Sosyal görmemiş tipler bunlar. Bunlar yüzüne hepimizi aynı kefeye koyuyorlar, aynada kaynıyoruz.

Evet. Ne olmuş? Hala da taş gibi oyun.
Oyuna en son girdiğimde dereceli güncellemesi gelmişti hileciler maç içinde sürekli isim değiştirdiği için raporlayamıyordum bile. 20 maç felan girdim tek bir maç bile hilesiz değildi. Oyun aslında iyiydi ama Valve hak ettiği değeri vermedi bence.

Hocam siz SonOyuncu serverini görmediniz. Yatağını kır ana bacı söverler, Takımlı girip düşmanın yatağını kır, takımdakiler ana bacı söverler, Oyunu kazan ana bacı söverler, Oyunu kaybet ana bacı söverler, Öldürünce ana bacı söverler, Öldüremeyince ana bacı söverler. Bunlar her oyun kitlesinde var. Yapmanız gereken şey, 'Ok kankam.' Yazıp geçmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı