Yetişkin birisi Custom ROM kullanırken zorlanır mı?

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Sorum basit, telefonumda Pixel Experience A12 var, Redmi Note 9. Babam kullanabilir mi? Sorun yaşatır mı babama? Verirken Stock ROM'u geri mi kurmalıyım?

Hiçbir şey olmaz kur gitsin. Zamanla alışır.

Saf Android daha kolay. Ama ileride çökme yaşanma ihtimaline karşın stock ROM daha mantıklı gibi. ROM'un bugu yoksa sorun olmaz gibi bana göre.

Hiçbir şey olmaz kur gitsin. Zamanla alışır.

Ben kendi telefonuma kurdum kullanıyorum yeni alacağız şuankini babama böyle versem mi iyi yoksa stock ile mi versem?

Saf Android daha kolay. Ama ileride çökme yaşanma ihtimaline karşın stock ROM daha mantıklı gibi. ROM'un bugu yoksa sorun olmaz gibi bana göre.

Nasıl bir bug 5 aydan fazladır kullanıyorum ama ekran yansıtma gibi birkaç özellik çalışmıyor.

Ben kendi telefonuma kurdum kullanıyorum yeni alacağız şuankini babama böyle versem mi iyi yoksa stock ile mi versem?

Nasıl bir bug 5 aydan fazladır kullanıyorum ama ekran yansıtma gibi birkaç özellik çalışmıyor.
ROM'da sorun yoksa zorlanmaz. Stock'a falan gerek yok.
Herhangi bir banka uygulaması yüklemeyi deneyin, bazıları sorun çıkartabiliyor custom rom'larda.

Güvenlik olarak sorun olmaz yazılımsal olarak. Telefon birinin eline geçerse kolayca formatlayabilir sadece. Tek kötü yanı o güvenlik olarak.

Geçmez inşallah 😃

ROM'da sorun yoksa zorlanmaz. Stock'a falan gerek yok.
Herhangi bir banka uygulaması yüklemeyi deneyin, bazıları sorun çıkartabiliyor Custom ROM'larda.

Uygulamaları yükleyip açmam yeterli mi? Banka hesabım yok.

Bazı ROM'larda telefonu kitleyen buglar oluyor bazen.

Yeni konular

Geri
Yukarı