YGS-LYS Hazırlıkta Konu Özetleri Çıkarılmalı mı ?

ismet hakan

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Mimarlık öğrencisi - Tasarımcı
Herkese merhaba. Arkadaşlar aklıma şahane bir fikir geldi :) Malum YGS-LYS'ye hazırlanan bir çok arkadaşımız var, ve bende hazırlanıyorum. Düşündüm de her konunun özetini çıkartıp sizlerle paylaşmalıyım. Kitaplar çok kaba biliyorum o yüzden birde öğrenci yorumu ile dersleri görmenizi istiyorum. Hem bu şekilde aklınızda kalır banada faydalı olur. Sorularınız olursa yazabilir bende cevaplayabilirim :) Hep teknoloji mi olacak? Birazda ders işlensin sitede. Tabi Moderatör ve Yönetici'miz izin verirse. Verirsiniz dimi? :) Sizden istediğim eğer ki bana destek veriyorsanız yorum bölümünde belirtmek. Eğer ki sizden onay alırsam her gün en geç 3-4 gün aralık ile "lise" bölümünde konuları tek tek özetleyeceğim. Şimdiden destek verecek arkadaşlarıma, vermeyenlere de teşekkür ediyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de hazırlık içerisindeyim ve böyle bir şey yapman gerçekten iyi olur. Merakla bekliyorum valla ben. :)
Gerçekten içinden gelerek yazdığına eminim. :) O zaman yarın ilk paylaşımı yapayım senin için dostum. Güzel netler çıkartman dileği ile :dur:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı