11. Sınıfta YGS-LYS Çalışmak

Natsu

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar abilerim ablalarım, tavsiyelerinize çok muhtacım şu anda. 11. sınıf NF bölümü öğrencisiyim yazılım mühendisi olmayı düşünüyorum en kötü ihtimalle 23.000'e en iyi ihtimalle 3.000'e girmem gerekiyor dolayısıyla YGS LYS'ye şimdiden başlamam gerektiğinin farkındayım ve başlayacağım da. YGS LYS değişecek diyorlar ama her türlü sınav olacak zaten o yüzden çalışmak istiyorum. 9 ve 10. sınıfta ne çok rahattım ne de çok çalıştım derslere çok ilgi göstermedim ama boş da vermedim en iyi böyle anlatılır sanırım. Şöyle düşünüyorum ben, haftaiçi okul konu tekrarı & test çözümü, cumartesi kurs, pazar YGS diye düşünüp bu sene YGS'yi bitirmeyi seneye de LYS'ye rahat rahat çalışmayı düşünüyorum. Programım doğru mu, haftada 1 gün YGS çok mu az, ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
11. sınıfta YGS bitmeli. Ben MF'ci olduğum için fazla ağırlık vermedim. Cuma, cumartesi belli saatlerde çalışırdım. Program tamamen sana kalmış. 12. sınıfa YGS bırakırsan LYS kesinlikle yetişmez. O yüzden durumuna göre 11. sınıfta sağlam çalışılıp YGS bitmeli. Arada az biraz tekrar yaparsın gene. Değişik kalıplı sorular çözmeye çalış. Okul kitabı da önemli. Zira oradakini kopyalayıp soru yapıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı