[YHA] Afrika'da Kan Donduran İşkence Görüntüleri!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Finisterre

Megapat
Makaleler
5

Afrika'da yakaladığımız görüntüler doğrultusunda doktor kılığına girmiş cani, tedavi bahanesiyle yere oturttuğu hastaya işkence etti. ''Söylediğim sözleri tekrar etmezsen kemer ile vururum'' diye tehditler savuran psikopata halkın tepki göstermemesi dikkat çekti.

Sosyal medyaya damga vuran görüntü de kimin bu işkenceyi görüntülediği bilinmiyor. Eline sürdüğü ''kutsal toz'' ile işkence dozunu arttırmaya planladığı gözlenen cani, Uganda hükumeti tarafından gözaltına alındı. Şahıs, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İşkence uygulanan gariban Ugandalı ise hala olayın şokunu atlatamadı. Kafasındaki morluğu gösteren şahıs;
''O günün önceki gecesi kafama ağrılar girdi. Beni, o doktor kılıklı adama yönlendirdiler. Adam ücretsiz olarak beni tedavi edeceğini söyledi. Ben de kabul ettim. Sonrasını zaten herkes biliyor. Buradan cumhurbaşkanına sesleniyor, adaletin yerini bulmasını diliyorum'' şeklinde konuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı