Laptop önerisi

Henderson

Hectopat
Selamlar, öğrenciyim ve hem oyun oynayabileceğim hem de okul için bir laptop almayı düşünüyorum. Oynadığım oyunlar: Rocket League, Project Zomboid, escape the backrooms, GTA 5 bu tür oyunları açabilecek bir laptop istiyorum bundan fazlasında pek gözüm yok. Uygun fiyatlı öğrenci dostu bir cihaz öneriniz var mı?

Selamlar, öğrenciyim ve hem oyun oynayabileceğim hem de okul için bir laptop almayı düşünüyorum. Oynadığım oyunlar: Rocket League, Project Zomboid, escape the backrooms, GTA 5 bu tür oyunları açabilecek bir laptop istiyorum bundan fazlasında pek gözüm yok. Uygun fiyatlı öğrenci dostu bir cihaz öneriniz var mı?
Bütçe nedir?

Fazlasında gözün yoksa RTX 3050'li bir laptop fazlasıyla yeter hocam 20-25K civarına.
Önerim 26K civarına 4050 laptop alınabiliyor 2k bütçeyi artırıp onu alman çok daha uzun ömürlü bir ticaret olur.
Monster Abra A5 V21.2.4 i5-12450H 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 144 Hz 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri Ucuz olsun diyorsan bu.
ACER An515-58 I5-12500h 16gb 512gb Ssd Rtx4050-6gb 15.6 Bu daha sağlam.

Minecraft, Roblox gibi temel düzeyde popüler olan oyunları ASUS Vivobook 15 oynatır. Ama CS:GO, FC24 ve eFootball için ise üst düzey bir PC'ye ihtiyacınız var. eFootball'u ekran kartı yüksek ve VRAM yüksek bir Vivobook 15'te oynayabilirsiniz. Ama GTA5 maalesef bu PC kaldırmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı