yigitcakircali97 Vakası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vaka sayısı 2 oldu. İnterneti doğru kullanım karantinasına aileler çocuklarını dahil edebilirse vaka sayımız sıfırlanabilir.

Cidden kendine yazık etti. Şimdi @Recep Baltaş dava açsa hayatını aşırı derecede olumsuz etkiler. Umarım yaptığından pişmandır.
images.jpeg

Şaşırmıyorum pek.

Bunların yaşını da bahane etmeyi doğru bulmuyorum. Kimsenin bunları ufakken yaptığını da sanmıyorum.

Büyük ihtimal yazdıkları silinir biter gider sandı.

Dava vs. açılmasını hiç doğru bulmuyorum. Uğraşmaya değmez bir, o kadarını hak etmedi iki. Bu dediklerine pişman olduğuna eminim. Şu an titriyordur "Dava" yazısını okuyunca.

Ebeveyn sorunu tamamen ilgisizlik ve alakasızlık.
Lafa gelince "Bizim çocuk niye böyle oldu acaba?" derler suçu "Hep arkadaşları." der ve bir güzel itelerler.

Bir gecede cahil kaldım olayı anlatacak bir hocam var mıdır acaba?
Selam hocam. Mesajdan konuya taşınmış sadece. Olay, Recep Baltaş'ın hastalığı hakkında. @yigitcakirali97, Recep abiye kötü dileklerde bulunmuş. Konu linkinden bakabilirsiniz.

Ben bu konuyu saymam, ortada ifşa yok. Oturma organına güvenerek böyle şeyler yazan herkesin sicilini dökmeliyiz buraya. Kendisi o cümleleri yazarken gram utanmamış, biz niye gizliliğine saygı duyuyoruz ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı