Yıl 2030 gibi konuşuyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an yeni çip alacak durumum yok maalesef hocam. Formatı da yaptım fakat bir fayda etmedi nedense.

Hay yaşa be. Kulak kiri kalmış, yeni gibi oldu!

Rica ederim hocam. Çipler fiziksel olarak aşırı güçlü olduğu için setlerinin mükemmel olması lazım. Ne yazıkkı üretilmedi hala o derece setler.

Yeni haber geldi herkesin beklediği RRx3 çipi çıktı. Hemen sipariş ettim ve taktırdım. WinChip 50 kullanıyorum şu an.

Bor döşemeli ve koruması var. Asla bozulmaz diyorlar.

Cyberpunk 2077 çıktığında oynayamazdık. Oldların çipi yaşlı New'ler bu ne diyor.

Arkadaşlar son zamanlarda denge kaybı, halsizlik ve iştahsızlık var bende. Herhangi bir olumsuz durum yapmadım, yazılımımı da 1 hafta önce güncelledim. Acaba çipim de bir sorun mu var? Çip 10 yıllık hiç değiştirmeden kullandım.
Elon Musk çipidir, Elon Musk çiplerine forumda destek yok, mesaj kilit :konukilit:

Yeni haber geldi herkesin beklediği RRx3 çipi çıktı. Hemen sipariş ettim ve taktırdım. WinChip 50 kullanıyorum şu an.

Bor döşemeli ve koruması var. Asla bozulmaz diyorlar.
Sonunda beklediğim sistem. WinChip 50 taktığımız çiplerin gx93u portuna uyumlu olmayacakmış. Bu yüzden eski nesil kullanmak zorunda kalabiliriz güncelleme gelene kadar.
Edit: Güncellemesi geliyormuş yarına.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı