Yılbaşı için Hediye Seçimi

AcemiTeknocu

Kilopat
Yakın bir kız arkadaşım var. Kendisini çok da severim. Yılbaşında bir hediye almak istiyorum. Hatırası olacak bir şey yani. Bütçem maksimum 50-55 olabilir. Annem için de hediye bakıyorum. Ona da 100-110 civarında bir bütçe ayırdım. Babam için ise bluetooth hoparlör alacağım ama karar veremedim nasıl bir şey alacağıma. Şimdiden teşekkürler 🤗🤗

Sevdiği dizi, film vb. varsa onunla ilgili bir şeyler alabirsin. Annen için ise bir demet gül alıp karşısına çıkabilirsin. önemli olan hediye değil niyet:)

Yakın bir kız arkadaşım var. Kendisini çok da severim. Yılbaşında bir hediye almak istiyorum. Hatırası olacak bir şey yani. Bütçem maksimum 50-55 olabilir. Annem için de hediye bakıyorum. Ona da 100-110 civarında bir bütçe ayırdım. Babam için ise bluetooth hoparlör alacağım ama karar veremedim nasıl bir şey alacağıma. Şimdiden teşekkürler 🤗🤗

Bence hepsini güzel bi tekne turuna götür bu yılbaşı Tekne Turu Yılbaşı Planı Restaurantlar bu sitede güzel programlar var tavsiye edeirm. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı