Yılbaşı Özel İndirim Yapan Siteler

MysticVezonTR

Kilopat
Arkadaşlar klavyemi değiştirmek veya Xbox One Controller almak istiyorum. Bunun gibi ürünleri yılbaşına özel indirime sokacak site veya mağaza biliyorsanız herkesle paylaşır mısınız? Çünkü ben Steam dışında doğru düzgün herhangi bir mağazada indirim göremedim.

Steam Noel ve Kış indirimleri yapıyor. Yılbaşı indirimlerinin 28 Aralık ya da Ocak olacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar klavyemi değiştirmek veya Xbox One Controller almak istiyorum. Bunun gibi ürünleri yılbaşına özel indirime sokacak site veya mağaza biliyorsanız herkesle paylaşır mısınız? Çünkü ben Steam dışında doğru düzgün herhangi bir mağazada indirim göremedim.
Bu ayın 20 ve 21'inde birçok sitede indirim vardı. Tabi bu indirimler arasında istediğiniz ürünü bulabilirmiydiniz bilmiyorum. Elektronik aletlere öyle çok sağlam indirim çok nadir rastlanan bir durum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı