Yılbaşı planınız nedir?

Bu yıl da geleneği gerçekleştirdim. Öncekileri kaybettim maalesef.
image.png

Ne yapacaksın sevgiliyi git ders çalış. Hedef belirle kendine.

İlla bir şey de tamammi. Benim hedefim belirli anladinmi. Sen çaliş dersini mesela insanlik oku zorbasin sen çünkü.

@KURAL BİLMEYEN ne oldu komiğne mi gitti. Sen böyle herkesin yazdiğna burnunu sokar misin yoksa bir tek ben miyim?

Son düzenleme:
İlla bir şey de tamammi. Benim hedefim belirli anladinmi. Sen çaliş dersini mesela insanlik oku zorbasin sen çünkü.
Zorba olduğumu neye dayanarak söylüyorsun? Kime zorbalık yapmışım? Söylediğin sözlerin anlamına derinden araştırmanı öneriyorum.Asıl zorba başındakiler.Ben okuyorum zaten.Sende oku özellikle felsefe kitaplarına göz at belki insan olduğunu hatırlarsın.Yazdiklarin yaşını yeterince belli ediyor zaten.Klasik ergen davranışları.Feminist olduğun çok belli.Yetkiler elimde olsaydı seni burda 1 saniye tutmazdım.

Zorba olduğumu neye dayanarak söylüyorsun? Kime zorbalık yapmışım? Söylediğin sözlerin anlamına derinden araştırmanı öneriyorum. Asıl zorba başındakiler. Ben okuyorum zaten. Sende oku özellikle felsefe kitaplarına göz at belki insan olduğunu hatırlarsın. Yazdiklarin yaşını yeterince belli ediyor zaten. Klasik ergen davranışları. Feminist olduğun çok belli.

Anlamini bilmediğim şeyleri demem. Tavsiyen için sağ ol ama senin tavsiyene ihtiyacım yok. Feminist değilim ama haksiz yere yargilandiğimda ya da yorumlandiğimda susmam. Giciğin biri gelipte senin yazdiklarina alakasiz yorum yapipta kendisini akilli sanip akil vermelerine dayanamiyorum. Bulaşma bana ve yorum yapma aklini başindan alirim ve o kadar aklin varsa git keçine doğra. Bitti

Yeni konular

Geri
Yukarı