Yılbaşı Planınız

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 3. sezonunu bitirmek. İlk 97 bölüm 1 ay sürdü şimdi Pusu 300 bölüm ve ben daha 41. bölümdeyim. 4 sene sonra yazarım beyler bitti diye.
Şuan Pusu 208.Bölüm'e geçtim. Artık sara sara izliyorum eski tat tuz yok. 161'den sonra sıkmaya başladı Kara'da olmasa hiç izlenmez. Böyle bir şaheseri bu kadar geç fark etmemiz yazık oldu :kızgın:

Yılbaşı için plan yaptınız mı?
Eğer yaptıysanız bizimle paylaşır mısınız? Plan yapmayanlar olarak kopya çekelim. Yılbaşında sevgilim, arkadaşlarım hep birlikte olacağız, ne yapacağımız belli değil, fikirlerinizi merak ediyorum.
Bende arkadaşta yok sevgilide, bir şişe şarap alıp ağlayacağım sanırım.

Çerez, içecek ve televizyon. Klasik bir yılbaşı geçireceğiz :D

Yılbaşı günü (1 Ocak'ta) neler yapacağız, ondan mı bahsediyorsunuz? Eğer ondan bahsediyorsanız normal bir günüm gibi bilgisayar oynayıp ders çalışacağım [emoji14]
bilgisayar oynamak ve ders çalışma dengesini nasıl kuruyosunuz ben oyuna başladımmı bir türlü derse geçemiyorum :)

Bilgisayar oynamak ve ders çalışma dengesini nasıl kuruyorsunuz? Ben oyuna başladım mı bir türlü derse geçemiyorum :)

Aslında dengeyi kurabildiğim pek söylenemez :D

Ben de bilgisayara daldım mı kalkmam zor olur.

Bilgisayarı açmadan önce ödev ve tekrarınızı yapın, ardından test çözün. Sonrasında gün zaten sizin :D

En azından ben böyle yapıyorum, siz farklı yöntemler geliştirebilirsiniz. Mesela yarım saat ders, yarım saat bilgisayar gibi. LGS'de böyle yapıyordum.

Ayrıca bende olan yöntem sizde de olacak diye bir şey de yok. Buna da dikkat etmenizi öneririm.

Yeni topladığım sistemle sabahlayacaktım. Fakat durduk yere bozulduğundan dolayı o da olmayacak gibi duruyor. Napalım uyuycaz artık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı