Yılbaşında nerede tatil yapacaksınız?

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Merhaba,

Yılbaşı yaklaşıyor. Yılbaşında nereye gitmeyi düşünüyorsunuz? Noel tatilinde Paris, Roma, Viyana ve Stockholm arasında kaldım. Hepsine sırayla gitmeye karar verirsem bile son gün için yine bir seçim yapmam gerekiyor. Şu an için Paris ve Roma en iyi seçenek gibi duruyor. Biletler erken alınırsa 20-50 euro aralığında bulunabiliyor. 😅

Son düzenleme:
Merhaba,

Yılbaşı yaklaşıyor. Yılbaşında nereye gitmeyi düşünüyorsunuz? Noel tatilinde Paris, Roma, Viyana ve Stockholm arasında kaldım. Hepsine sırayla gitmeye karar verirsem bile son gün için yine bir seçim yapmam gerekiyor. Şu an için Paris ve roma en iyi seçenek gibi duruyor. Biletler erken alınınca 20-50 euro arasına geliyor ve gerçekten ucuz. 😅
Fakirim. Evde kalıcam.

Merhaba,

Yılbaşı yaklaşıyor. Yılbaşında nereye gitmeyi düşünüyorsunuz? Noel tatilinde Paris, roma, Viyana ve Stockholm arasında kaldım. Hepsine sırayla gitmeye karar verirsem bile son gün için yine bir seçim yapmam gerekiyor. Şu an için Paris ve roma en iyi seçenek gibi duruyor. Biletler erken alınınca 20-50 euro arasına geliyor ve gerçekten ucuz. 😅

Geçen sene Heavy Rain oynayarak girmiştim, müthişti. Benzeri bir şey yapmayı düşünüyorum. Romaya gittim bu arada, bence yazın veya baharın gezilmeli, Stockholm'da soğuk olur gibi. Garip gelebilir ama ben sanırsam güney yarım küreye gitmeyi tercih ederdim. Bu yerlerin bir kısmı baharda bir kısmı yazın iyi.

Geri
Yukarı