Yılbaşından önce uygun fiyatlı VDSL internet önerisi

Türknet İnterneti kullanan bir arkadaşım var anlata anlata bitiremedi. Kullandığı veri miktarı aylık 1.5 terabayt civarında. Ödediği para 65 TL. Araştırıp değerlendirmeni tavsiye ederim.

Türknet İnterneti kullanan bir arkadaşım var anlata anlata bitiremedi. Kullandığı veri miktarı aylık 1.5 terabayt civarında. Ödediği para 65 TL. Araştırıp değerlendirmeni tavsiye ederim.
Zaten Turknet kullanıyorum. Çözüm denen M.Ü denen bir şey yok. Tavsiye de etmiyorum. Bir sürü sorunlarla uğraşıyorum.

Arkadaşlar 2 hafta önce Türknet'e başvurdum 2 hafta boyunca interneti bağlayamadılar ve bunun üstüne telefonda size bariz şekilde yalanlar söylüyorlar. Sakın ama sakın öyle bir gaflete düşmeyin gerçekten düpedüz yalan söyleyen gördüğüm ilk servis sağlayıcı. 25 yaş altı iseniz Türk Telekom paketlerinde 10 TL indirim yapıyor. Türknet'e başvuracaksanız 5-10 kere düşünün canınız sıkılsın istemem.

TTNETTEN Netspeed'e geçtim

75 mbit paketinde 70 altı hız almıyorum upload'da 4mbit 76 TL.

Ping açısından TTNET'teki aldığım pingin yaklaşık 10-15 düşüğünü alıyorum artma değil azalma oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı