Uygun fiyatlı VDSL internet

Güldürdün dostum, :D Süperonline kullanıyorum şu anlık bakalım. :) Bu hat değerlerini internet sağlayıcım vermiyor değil mi? Bana ait olan bir şey bu?
Kabloların ve size gelen internetin kalitesini gösteriyor. Operatörler değerleri yukarı veya aşağıya çekemez, Türk Telekom bakım çalışması adı altında haşat edebiliyor kabloları bazen orası ayrı mesele :D Kablonun ve size gelen internetin fiziksel durumunun rakamlarla anlatılan versiyonu diyebiliriz hat değerleri için.

Kabloların ve size gelen internetin kalitesini gösteriyor. Operatörler değerleri yukarı veya aşağıya çekemez, Türk Telekom bakım çalışması adı altında haşat edebiliyor kabloları bazen orası ayrı mesele :D Kablonun ve size gelen internetin fiziksel durumunun rakamlarla anlatılan versiyonu diyebiliriz hat değerleri için.
Anladım, sağ olun.

Hocam konuyu hortlatıyorum ama, bir şeyler değişmiş gibi değil mi ?

Dosya Ekleri

• dsl1.PNG
    dsl1.PNG
    11 KB · Görüntüleme: 24
  • dsl2.PNG
    dsl2.PNG
    6,6 KB · Görüntüleme: 25
Hocam aynı sizin durumunuzdayım, snr marjı sizinki gibi neredeyse aynı. Hangi issye geçtiniz ve kopma vs yaşadınızmı acaba söylermisiniz.
2 aydır hiçbir şey yapmadım sadece bekliyorum. Hala Türk Telekomdayım binanın 1 metre yanında internet kutusu var ama binaya da gelmesi lazımmış onu bekliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı