Yıllardır internet altyapım yok

Tunahan K.

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta da yazdığım üzere internet altyapım yıllardır yok. Dayımlarla ortak internet kullanıyorum ki oturduğum yer en fazla 8Mbps destekliyor, internet aşırı yavaş.

Sürekli ping sorunları Download'da düşmeler çok oluyor. İnternet değiştirmek istiyorum, port yok diyorlar.
Yan komşum altyapı olmamasına rağmen bir internet bağlattı yukarı mahallede bir kutu üzerinden. Türk Telekom'u arıyorum ekip gönderin diye ama maalesef önceliğe aldık, zart zurt, bildirdik, diyerek geçiştirıyorlar. Sizce ne yapmalıyım? Yapabileceğim bir çözüm var mı? Önerilerinizi bekliyorum.
Not: Turkcell Superonline önermeyin.

Önermeyin dediniz ama Superbox'ya da Vodafone redbox alın. SIM kart üzerinden çalıştığı için altyapı istemez.

Merhabalar, başlıkta da yazdığım üzere internet altyapım yıllardır yok. Dayımlarla ortak internet kullanıyorum ki oturduğum yer en fazla 8Mbps destekliyor, internet aşırı yavaş.

Sürekli ping sorunları Download'da düşmeler çok oluyor. İnternet değiştirmek istiyorum, port yok diyorlar.
Yan komşum altyapı olmamasına rağmen bir internet bağlattı yukarı mahallede bir kutu üzerinden. Türk Telekom'u arıyorum ekip gönderin diye ama maalesef önceliğe aldık, zart zurt, bildirdik, diyerek geçiştirıyorlar. Sizce ne yapmalıyım? Yapabileceğim bir çözüm var mı? Önerilerinizi bekliyorum.
Not: Turkcell Superonline önermeyin.

Sıkıntılı bir yerde oturuyorsun. Anladığım kadarıyla altyapı Türk Telekom'a ait. Bu durumda Telekom'dan başka bir firmadan daha iyi hizmet alamazsın. Eğer bölgende VDSL/Hipernet altyapısı yoksa bir şey yapamazsın. Razı olacaksın bu internete.

Maalesef bir çözümü yok sizin gibi binlerce kişi mağdur şu an büyük çaplı bir altyapı süreci var belki size de uğrarlar.

Sıkıntılı bir yerde oturuyorsun. Anladığım kadarıyla altyapı Türk Telekom'a ait. Bu durumda Telekom'dan başka bir firmadan daha iyi hizmet alamazsın. Eğer bölgende VDSL/Hipernet altyapısı yoksa bir şey yapamazsın. Razı olacaksın bu internete.
Turk Telekom Superbox alacağına hiç almasın daha iyi hem pahalı hem de 800 tl civarı cayma bedeli alıyorlar hemde çok yavaş 3-4 dakikada bir internet kopuyordu.

Aynı sıkıntıyı ben de yaşamıştım. Hemen hemen her türlü ilgili kurumlarla irtibata geçip çok uğraşmıştım ama mübareklerin umurlarında değil ki ne yaparsın. Twiter ile uğraşmayın hiç bir şey yaptıramazsınız, uğraşmazlar. Aslında çok şanslısın hiç yoktan internet erişimin var.

Geri
Yukarı